Skaczący ping -> szukam programu

Hi.

Mój ping jest nierówny, tzn. skacze 27->37-> 50-> blabla i tak dalej, różnie to bywa ;p

Czy może istnieje jakiś program, który wymusiłby ping np. od 50 :slight_smile: ?

Gram w cs’a i taki nierówny ping bardzo przeszkadza.

Pozdrawiam

  1. Ortografia -.-

  2. Takie programy nie istnieją, wyłącz po prostu programy korzystające z połączenia z internetem, ewentualnie kup cFos, podobno pomaga w zarządzaniu ruchem sieciowym.

No tak mam 5 lat i utorrenta nie wyłączyłem… ;O

cFos i tak w niczym nie pomoże, już próbowałem.

Nie wiem, ile masz lat, i szczerze Ci powiem, że mało mnie to interesuje, ale odzywać się możesz grzeczniej.

cFos musi pochodzić przez kilka dni z tego co czytałem (nawet tygodni [!!

Firewalla zawsze mam wyłączonego. cFos chodził cały miesiąc i nie zauważyłem zmiany :).

Pytanie z innej beczki -> jest jakiś program który zbada siłe sygnału (radiowka :< ) ?

marcus123456789 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Najlepszą metodą na skaczący ping jest zmiana dostawcy internetu.

No wilekie dzięki, bardzo mi pomogłeś, właśnie takiej pomocy oczekiwałem!!

Niestety nic z tym nie zrobisz, na to wpływa wiele czynników ruch na serwerze, odległość od niego itd.

Czy nie pytałeś już o to w innym Twoim wątku "wolny internet, ping skacze jak szalony " :?:

Wracając od tematu - takich programów nie ma. Dzięki poleceniu ping widzisz czas od siebie do drugiego komputera. Czas jest zależny od bardzo wielu czynników. Między innymi od łącza po “drugiej” stronie. Jeżeli masz sieć radiową, to niestety takie uroki sieci radiowych. Raz lepiej, raz gorzej - wpływają na to zakłócenia itp.

Pierwsze co musisz zrobić to sprawdzić gdzie zaczynają się problemy. Pinguj jednocześnie bramę domyślną Twojego dostawcy internetu (lub najdalej wysunięte urządzenie ale jeszcze po stronie Twojego operatora - sprawdzisz to poleceniem tracert) oraz docelowy komputer (czy jak wolisz serwer).

Jeżeli czas odpowiedzi zaczyna skakać/lub gubią się pakiety do Twojej bramy domyślnej to znaczy że łącze dostarczone przez Twojego dostawce Internetu jest do d…y (sam wiesz do czego) :lol:

Generalnie im lepszy dostawca internetu tym lepsza jakość łącza (i równe czasy odpowiedzi).