Skaczący ping, ustawienia proxy

Witam.

Od jakiegoś tygodnia mój ping, zarówno w grach multiplayer jak i w cmd.exe (po wpisaniu "ping ") bardzo skacze. Zazwyczaj był on stały, w okolicach 50-80, od tygodnia skacze co jakieś 30-60 sekund nawet aż do 700 (i mam 700 na około 5 sekund). Tłumaczyłem to sobie pogodą gdyż mam radiówkę a wokół były burzę, ale już sie wypogodziło a ping pozostał (w dodatku nigdy tak nie miałem a mam tą radiówkę już ponad rok). Niedawno miałem też poważną infekcję, z pewnej strony weszło mi kilka trojanów i innego świństwa, jednak przeskanowałem komputer kasperskym i już jest ok. Po zamknięciu kasperskyego i zerwaniu monitorowanych połączeń (czasami jest ich nawet 61 :shock: ) ping utrzymuje się stały (około 60) i po jakichś 10 minutach znowu skacze.

prosił bym o sprawdzenie logów:

http://wklej.org/id/558596/

http://wklej.org/id/558599/

Przy okazji: po usunięciu tych wirusów kasperskym we wszystkich przeglądarkach poprzestawiały mi się ustawienie proxy, musiałem zmieniać je na “Użyj ręcznej konfiguracji proxy” żeby działało. Inaczej wchodziło tylko na gmaila, na innych stronach wyskakiwał błąd połączenia (coś tam o proxy).

Edit: ooo… windows defender wykrył mi (po raz kolejny w sumie) takie coś:

Przechwyt_hwserpq.JPG

a kaspersky często pokazuje:

Przechwyt_hwsehqn.JPG

Już chyba wiem nawet z jakiej to strony, ale nie wiem jak się tego pozbyć na stałe… i jak się przed tym chronić?!

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Odinstaluj Spybot - Search & Destroy,DAEMON Tools Toolbar.

To raczej nie powinno sie na twoim kompie znaleźć.

po wklejeniu tego skryptu mam blue screena…

@lazikar

ściągnąłem trial wersje z warezu na którym mam konto (gdyż usunąłem Windows Essentials bo myślałem że on coś mi napsuł w Windowsie), a że były tam jeszcze jakieś inne rzeczy…