Skacze obraz na monitorze

WITAMnie wiecie o co to może być,co pare sekund skacze mi obraz w monitorze kilkukrotnie,te skakanie jest od obydwu boków do środka.

Spróbuj rozmagnetyzować monitor. Zobacz na http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … =rozmag%2A

A co masz za kompa. Podaj konfiguracje. Nie masz może w pobliżu głosników, sprawdz kable. :smiley:

juz rozmagnetyzowałem i nic nie pomogło.no właśnie,ale u mnie boczne krawędzie nie drgają tylko SKACZĄ JAK SZALONE,tak jak by sie zwijały do środka monitora i potem rozwijały.

głośniki odsunięte,athlona xp 2000,1,67GHz,256RAM,MONITOR PHILIPS 107E,KARTA GeForce4 nvidia.

Nic nie przychodzi do głowy poza tym ze jest uszkodzony. Jeżel kable ok

po wyłaczeniu i właczeniu też to musisz go sprawdzić. Jak masz

możliwość to podłacz go pod innego kompa i będziesz wiedział czy jest

uszkodzony. :smiley:

skorzystałem z funkcji w monitorze ‘‘reset to factory settings’’,rozciągnełem obraz,dopasowałem do monitora i poprawiłem kolory i na razie nie skacze.nie wiem o co chodziło :?

a jak byś miał nadal te problemy to jak możesz to przetestuj ten monitor na innym kompie. 8)

napewno przetestuje,a moglibyscie mi powiedzieć czy jest jakaś funkcja na karcie grafiki rozjaśnienia obrazu,bo te funkcje koloru w monitirze są chyba nie wystarczające,dlatego chyba bo zauważyłem że każdy film jest ciemny.

Panel sterowania>>>ekran>>>ustawienia>>>zaawansowane>GeForce…>>>ustawienia kolorów

Mozliwe ze masz jakies zrodlo ktore zakluca sygnal monitora. Ja np mam

w niedalekim sasiedztwie telewizor. Kiedy go wlacze ekran zaczyna mi

delikatnie falowac

Tak ale tylko przy właczeniu tv czy zawsze??

NO I ZNOWU.DZIS SIE TO ZACZEŁO.TERAZ JAK SIEDZE I ROBIE COŚ NA

KOMPIE ALBO W NECIE BUSZUJE TO NIE SKACZE(kilka godzin temu

skakało)zaczyna skakać 15min po tym jak zaczne w coś grać. :frowning:

przetestuj monitor z inną kartą graficzną - jak dalej tak będzie to

niestety ale szykuj kase na serwis - walnięty układ odchylania

pionowego w monitorze. :expressionless:

Spróbuj ewentualnie monitor przetestować w innym miejscu. Niedawno jeden user miał podobny problem i podobno w jednym miejscu monitor mu fiksował,a po przeniesieniu go w inne miejsce,problemy ustąpiły.

ALE MONITOR CAŁY CZAS W TYM SAMYM MIEJSCU STOI.JAK TYLKO WŁĄCZE GRE HITMAN2 TO PO 15 MINUTACH ZACZYNA SKAKAĆ JAK OPĘTANY.

Możliwe,że powoli siada,albo on albo karta graficzna. Spróbuj może nowe sterowniki zainstalować. Ile on ma ??

karta ma niecały rok,a monitor ma 3 lata.i nie moge kolorów dostosować,jasnośći brakuje.

Po pierwsze to wyłącz caps locka jak piszesz na forum.

Po drugie zanieś monitor do servisu z prośbą o zdiagnozowanie i wycenę naprawy. Bo jest całkiem możliwe że bardziej Ci się będzie opłacało zakupić nowy monitor.

i podczas grania zauważyłem miganie kursora myszy.

Co do tego monitora to dziwne żeby po 3 latach wysiadł :? Mój ma prawie 6 lat i jak na razie nie miałem z nim najmniejszych problemów :stuck_out_tongue: Co do tego migającego kursora to ja też tak mam nie przejmuj się zależy od gry :wink: