Skąd czerpią zyski z nasza-klasa.pl

Dlatego:

http://wiadomosci.onet.pl/1673689,18,item.html

i nie jest to zdanie tylko jego userów, ale fachowców w tej branży.

Nasza klasa to świetny pomysł.

A tak przy okazji przecież są reklamy np.google

I już wpadnie im coś do kieszeni

A również można powiększyć sobie galerie zdjąć ale wtedy trzeba wysłać SMS’a za 2,44

Dzięki za podane linku. Przeczytałem i przyznaje rację fachowcom.

Mam też do Was pytanie: co myślicie o tym, że osoby, które mają konta w tym serwisie, podały tam swoje dane.

I co teraz? Przecież są narażone na wiele ataków: ktoś może im się włamać do domu, mogą być zastraszani

telefonicznie. Mogą dostawać łańcuszki na GG, a na Skype-ie ktoś może sobie z nich robić “jaja”.

Co o tym myślicie? Przecież można było temu zapobiec moim skromnym zdaniem. :slight_smile:

hulk93 , a pomyslałeś o tym jak “tu” się rejestrowałeś?

Ile razy dostawałem na gg od ludzi z tego forum info: wejdż na moje forum…

Z resztą można w necie różne informacje "dostać’, pewnie że to jakieś ułatwienie, ale bez przesady wsystkiego i tak z jednego źródla się nie dowiedzą. A jak są “szpece” to i bez gg i naszej-klasy się dowiedzą :wink:

No sorry, jak się gdzieś rejestruję, to nigdy nie podaje imienia i nazwiska.

No z wyjątkiem naszej-klasy. :slight_smile:

Ja dziękuje takim “fachowcom” z brukowca jakim jest onet… Jako uzasadnienie podają brak dostępności serwisu z powodów obciążenia strony. Bo pewnie lepiej będzie jak n-k sprzeda się onetowi i będą ją trzymać na swoich serwerach. :expressionless:

A co do tego rankingu ma Onet skoro tylko zamieścił informacje o tym :o :o :o

No dobra , zasugerowałem się… Chodziło mi o fachowców testerów , który organizują tą stronę. Bardzo wiarygodne źródło wiedzy.

Coś jak Logo tylko w wersji internetowej , krytykują nasza-klasa i kilka serwisów m.in. na yoyo , republice( =D> ) , reklamują się jako testerzy wszystkiego (!) od DVD po strony internetowe - wystarczy tylko wysłać do nich DVD i dostajesz 10h Testów Free !!

Jak ktoś czerpie informacje z takich szmatławców to jego sprawa.

stealth , chłopie zamiast się żzymac poczytaj komentarze powyżej i sam sobie odpowiedz na pytanie czy autorzy serwisu sami sobie nie zapracowali na tą zaszczytną nominację. Jak chce się trzepać kasiorkę to i trzeba liczyć się z kosztami. Niestety autorzy nastawili sie tylko i wyłącznie na zysk czego efektem jest totalna zamuła nawet tych nowych serwerów. Pomimo szczytnej ideii, wykonanie i sama realizacja projektu ganc do :■■■■:

Widocznie mamy inne poglądy. Mnie bardziej interesuje to , że studenci zrobili dobrą stronę która przydaje się milionom osób. A nie kolejne g… w sieci jak zlastrona.org. zlastrona.org - wybitnie ekstrawagancka i pomysłowa strona , bije na głowę wartościowe serwisy. Tony “trolli” przewala się w internecie , chcąc zabłysnąć swoją “wybitną” krytyką. Bo łatwiej jest skrytykować niż coś stworzyć…

Tyle tylko że jeżeli strona będzie nadal działała tak jak działa to te miliony bardzo szybko stopnieją.

Trudno się dziwić, skoro mają kilka milionów zarejestrowanych użytkowników. :mrgreen:

No i po co się martwisz na zapas ? Strona nie zniknie , ponieważ już pewnie sporo osób dzięki niej znalazło swoich kolegów / koleżanki z klasy i przywiązali się do serwisu , jak np. Ty do dobreprogramy i nie myślisz że jak zamuli forum dp to zaraz stopnieje oglądalność. :wink:

jak kilka dni temu pisałem o problemie jakim jest ogólny dostęp do danych osobowych userów “naszej klasy” to zarzucono mi zazdrość :stuck_out_tongue_winking_eye:

dziś der gazeta wyborcza tez poruszyła ten problem

Nie tylko gazeta ale i dzisiejsze wiadomości. Ktoś się pod Marcina Bosaka podszył. [-X

Takie intrygi. :hahaha: Ubaw po pachy. Przepraszam ale jakoś mnie to nie przekonuje.

Ha, ha. Ale z Ciebie specjalista. Jeżeli twierdzisz, że Onet to jest brukowiec to chyba nie masz kompletnego pojęcia

o Internecie, a nie wspominając już o portalach internetowych. Chodzi o to, że nie umiesz odróżnić stron przydatnych od

nieprzydatnych. Po za tym na Onecie są widocznie specjaliści, skoro umią przyciągnąć 10 milionów użytkowników miesięcznie. A

ci użytkownicy notują właśnie tyleż odsłon strony głównej tego portalu. Po za tym nie wiem, czy wiesz, ale trolle nie są mile widziane na forach, a ty takim się zdajesz być!. :slight_smile:

Kurcze doczytaj to co napisałem w dalszych postach… wyprostowałem że chodzi o “testerów” - organizatorów zlastrona.

I tak nie zmienię zdania , dla mnie to strona dla tumanów i plebsu (zlastrona).

No i do tego cały czas nawiązuje ! Jeśli chcesz już negować moje zdanie , to postaraj się je zrozumieć.

A co to za pojęcie , możesz sprecyzować? Chyba tylko Ty ogarniasz cały internet…z technicznego punktu widzenia , wiem jak działa sieć , umiem kilka rzeczy i nadal się uczę. :smiley: Widzę że i na portalach się znasz , masz swój z 9 uu. =D>

Chyba nie wytłumaczyli wam na polskim ani w domu , co to jest dyskusja i posiadanie swojego zdania. Na pewnie nie nazwałbym tego trollowaniem.

rzeczywiście prędkość portalu jest tragiczna. Ja osobiście założyłem tam konto ale wszedłem na stronę chyba tylko 2 czy 3 razy.

Szkoda marnować czas ( no chyba że bardzo chcesz odnaleźć klasę z dawnych lat :slight_smile: )

pozdrawiam

No to tragedia nie? Lepiej jakby sprzedali np. Amerykanom, bo Niemcy chcą nas zniszczyć i nadal czują drang nach Osten ;]