Skąd mieć viste polską?

witam wszystkich

skąd mieć prawdziwą polską viste za darmo ale żeby to nie było jakieś dodatki tylko full prawdziwą viste

(jestem pączątkujący więc prosze o szczegulne wytlumaczenie)

z góry dziękuje :slight_smile:

za darmo to nic nie ma :wink: radzę przejść się do sklepu i zakupić takową bo innego wyjścia nie widzę :slight_smile:

co masz na mysli? :x :twisted:

Chciałbyś…

Za darmo to tylko Linux… o Viście -> zapomnij…

Jedyne rozwiązanie aby mieć Vistę za darmo -> to MSDNAA (albo ELMS), ale z tego co piszesz, nie jesteś studentem, więc zapomnij…

Pozostaje ci jedyne wyjście -> wybrać się do sklepu :]

Premiera Windows Vista

A więc doczekaliśmy się w końcu tego dnia - od dziś oficjalnie można kupić System Windows Vista. Niestety, na razie tylko w wersji OEM i 32-bitowej, ale za to w wydaniu PL. 64-bitowej raczej nie należy się spodziewać za szybko. Oto aktualne ceny z naszego sklepu internetowego: 


VISTA Home Basic PL OEM 32Bit 1-pack DVD 

VISTA Home Premium PL OEM 32Bit 1-pack DVD 

VISTA Business PL OEM 32Bit 1-pack DVD 

VISTA Ultimate PL OEM 32Bit 1-pack DVD 

Oczywiście są tacy czytelnicy, którzy od razu zadają pytanie - a czym one się różnią i którą miałbym wybrać? Albo jeszcze rozsądniejsze - wybrać nowy komputer z XP czy z Vistą? Właśnie przygotowujemy obszerny artykuł, w którym postaramy się wyjaśnić różnice i zastanowić, kiedy warto wybrać XP, a kiedy Vistę. Gracze raczej nie mają żadnego wyboru - gdy pojawi się DX10 i kilka nowych gier, czy im się Vista podoba czy nie, będą 'biec do sklepu' po nowy system. (no chyba że zastrajkują ;) Póki co, Vista nie wydaje się być zbyt przyjaznym OS'em dla graczy. Posiadaczy GeForce 8800 z obsługą DX10 też nic nie motywuje do kupienia Visty. Czekamy aż pojawi się Crisis, World in Conflict, i inne super nowoczesne gry. Ale przecież na dobrą sprawę, w te gry będzie można pograć także w trybie DX9 :) A czy w PES'a, CS czy WoW lepiej się będzie grało na Viście? Chyba nie. Tak swoją drogą, pośrednio firma ATi dostaje od MS duże fory na wypuszczenie swojego chipa DX10. 


Ale używanie komputera nie sprowadza się przecież wyłącznie do gier. Już dochodzą nas słuchy od pierwszych użytkowników Visty, że nowy Office jest naprawdę rewelacyjny (opinia osoby, która używa dzień w dzień Worda, Excela, Outlooka, PowerPointa). Z drugiej strony, pojawia się wiele pogłosek o niskim bezpieczeństwie nowej Visty i pierwszym Service Packu, mającym się ukazać dopiero za kilka miesięcy. Bardzo mocnym argumentem dla osób ceniących bezpieczeństwo będzie więc XP z załatanymi wszystkimi 'lukami'. Ale dla kogoś, kto nie ma na komputerze super ważnych rzeczy, wybór pomiędzy XP Home za ~330 zł a Vistą Home Basic za ~330 zł, będzie jak wybór pomiędzy... no właśnie, o tym wkrótce w naszym artykule. Czekamy na wszelkie sugestie i polecamy wątki w dziale opinie: Największą konkurencją Visty będzie XP oraz Czy Linux może zagrozić MS Vista?.

http://www.benchmark.pl / http://www.proline.pl

OT-y i pokątne namawianie do piractwa -> KOSZ :evil:

skąd mieć viste polską??

Prawdopodobnie będą to testy wersji Finalnej ale to jeszcze nie wiadomo czy w polskiej wersji także

Ot-y KOSZ

bartus2003 proponuję powstrzymaj się od komentarzy :slight_smile:

poczytajcie http://www.microsoft.com/emea/technet/e … fault.mspx

może udostępnią na jakieś 30-60dni.

Już można kupić Vistę.

http://sklep.centrumxp.pl:80/25,0,kateg … a_OEM.aspx

Widze po lekturze niektórych postów, że można pobrać jakaś wersje trialową Visty. Podajcie linka, pliska, bo pewnie o innej nie mogę liczyć. I pytanko, bo ktoś tu gdzieś powiedział (napisał), że jak jest Windows XP Home oczywistka legal to można update do Visty jakoś mieć. Zna ktoś szczegóły?? I jeszcze jedno: post wyżej jest lin do różnych wersji Visty: przecież Vista miała być w środowisku 64 bitowym a tam są jakieś 32 bitowe Visty. O co cho??

linka do triala visty juz podal ElektroT

kwestia tylko kiedy ten trial sie pojawi

Heh jak pisze na stronie - WKRÓTCE :wink:

Przecież podałem tylko tam jeszcze nie ma do pobrania jej ale myśle że się w końcu pojawi…