Skąd mieć windowsa 7


(Piotrek312) #1

Witam, mam pytanie skąd mogę mieć Windowsa 7 ? Oczywiście chcę taką wersję gdzie będę miał wszystko dostępne a nie tzw demo :slight_smile: I nie na ileś tam dni tylko najlepiej na stałe jest coś takiego ?


(PWmeess) #2

Możesz mieć ze sklepu jak wyjdzie - czyli koło 22 października... Oczywiście jak zapłacisz to wtedy będziesz miał wszystko dostępne i to na tyle dni ile Ci będzie potrzeba...

:lol:


(tadeusz242) #3

Witaj. Tu masz stronkę. http://www.centrumxp.pl/


(rgabrysiak) #4

Windows 7 jest do pobrania od dawna w MSDN / TechNet / MSDN AA - jeśli masz dostęp do wymienionych sieci możesz pobrać go już teraz, w innym przypadku czekasz do października.


(Hitm3n) #5

Oficjalny download wersji Release Candidate (RC build 7100) został już zakończony, więc musisz czekać do 22 października, żeby kupić normalną wersję. Jeśli jesteś subskrybentem jednej z w/w przez rgabrysiak sieci (od kiedy to się tak nazywa ?), możesz go już pobrać w wersji RTM, jednakże sądzę, że go nie masz, bo byś nie pytał tu o to :smiley:


(sla17) #6

Teraz legalnie to już znikąd. RC już nie ściągniesz, a jak z kluczem nie wiem :wink:


(Hitm3n) #7

Klucz jest dostępny do 21 października (strona Microsoftu). Legalnie nie dostaniesz, ale :google:


(sla17) #8

Poszukaj u znajomych, może ktoś ma :wink:


(Kecarg14) #9

Można zamówić 5 egzemplarzy w cenie dwóch pewnej gazety (nie będę reklamował) i tam dają ładnie zapakowanego i nagranego na płytę Windowsa 7 RC. Ja akurat sobie zamówiłem i mam.