Skąd można pobrać stery do Windows 7


(Zbysiek4) #1

Witam. Kupiłem laptopa Asus 2 lata temu i chciałbym zainstalować Windows 7 ale na stronie producenta są tylko stery pod Windows XP i Vistę. Nie ma do 7. Czy to znaczy że nie będę mógł Win 7 zainstalować?


(Cedar) #2

Zainstalować możesz, jest duża szansa, że instalaka Windows 7 zawiera wszystkie wymagane sterowniki. Podaj konfigurację Swojego sprzętu. możesz też spróbować zainstalować sterowniki od Visty, bardzo często są zgodne.


(Kamil2993) #3

zawsze są zgodne :]

-- Dodane 01.06.2010 (Wt) 15:27 --

sciągaj śmiało pod vistę. Będzie działać.


(Zbysiek4) #4

cedar w stopce mam konfigurację sprzętu :slight_smile: Visty raczej nie chcę bo może mi mulić system. Z tego co zrozumiałem to mogę ściągnąć stery pod Vistę, zainstalować Win 7 i te stery i będzie hulać?


(Cedar) #5

Podpisów z założenia nie czytam a do tego nie koniecznie szukasz rozwiązania do Swojego komputera.

Nikt Ci Visty nie proponował :wink:

Jest duża szansa, że Windows 7 będzie zawierał wszystkie wymagane sterowniki dla Twojego sprzętu i wszystko będzie śmigało bez dodatkowych sterowników - u mnie tak było. Dopiero później posprawdzałem wersje i zainstalowałem nowsze (jeśli są dostępne) Przy Windows XP i częściowo przy Viście przyzwyczailiśmy się, że bez dodatkowych sterów nawet nie uruchomimy systemu, w Windows 7 ten problem występuje bardzo sporadycznie (chyba, że mamy jakiś bardzo specyficzny sprzęt)


(Zbysiek4) #6

Dzięki cedar browar dla ciebie :))