Skąd pobrać DirectX 10

Witam ma takie pytanie mój brat który już jest dorosły złożył od nowa kompa i jest bardzo potężny :grab: jego problem polega na tym że ma starego DirectX :2gunfire: 9.0 a potrzebuje 10 :killer: bo jego karta graficzna nie jest obsługiwana proszę o pomoc :tancze:

DirectX 10 tylko z Windows Vista - nie pobiera się go a jest on zintegrowany z systemem - było setki razy.

Nowy potężny komp i jego karta graficzna nie obsługuje DirectX wstecz? Dziwne

jaki ma system? jeżeli ma Vistę to jest już w niej DirectX10 i DirectX9, a w XP jest tylko DirectX9, a DX10 do XP nie ma :frowning:

rliek , jeśli masz Vistę to DX10 jest już w systemie, a jeśli ma XP, to nie obsłuży DX10 nawet jakby miał najlepszą kartę graficzną na świecie.

A jeśli potrzebuje aktualizację do DX10 na Viście to niech zainstaluje TO

karty dX10 wspierają dX9

Windows XP professional to tylko w viście?

rliek , tak tylko w Viście i niedługo w Windows 7

Szkoda to się chłopak rozczaruje bo on nie chciał visty za mało programów i gier chula dzięki za pomoc

rliek , to się chłopak co do Visty myli. Programy i gry jak najbardziej chulają na niej i to nawet lepiej niż na XP’ku :stuck_out_tongue:

rliek , twój dorosły brat ma “ńusy” sprzed kilku lat, niech sobie poczyta opinie dzisiejszych użytkowników visty, choćby z tego forum. Vista z service packiem 2 jest bardzo dobra, a sprzęt jak potężny to lepiej na stabilnym systemie operacyjnym niech pracuje bo w xp to co pół roku format będzie brat musiał robić.

Jest nieoficjalny DirectX 10 pod XP, tyle że jest z nim więcej problemów niż zachodu o zakup Visty.

Czyli gry na xp wejdą do visty?

Tak, nie będzie problemów.

Dziękuje zaraz do niego zadzwonie

Co za bzdury, Vista jest zbyt cukierkowa i na dodatek neoTP nie można poprawnie zainstalować.

Format co pół roku? Haha, onw3d, ja jakoś rok jade na XP a tyle juz przeżył…

Da sie gry na XP też z 95, tak samo VISTA -> XP, tryb zgodności się kłania :wink:

Ja bym został przy XP

Pluszak , taaa Ty byś został, bo na tym sprzęcie i tak ci nie ruszy Vista hahahaha :stuck_out_tongue:

A co do neo, to przeżuć się na jakiegoś innego neta, lub ściągnij najnowszą wersję tego śmiesznego programu :]

, ruszyła mi i miała sie dobrze :slight_smile:

Do liveboxa nie ma śmiesznego programu :slight_smile:

Na dostawce innego sie nie przerzuce bo mam umowe na 2 lata!