Skąd pobrać torrent dla Mandriva Linux Xtreme 2.1 Live?


(Lukemeng) #1

witam.Chciałbym ściągnąć za pomocą bitcomet darmową dystrybucję Mandriva Linux Xtreme 2.1 Live ale ten torrent który można pobrać ze strony mandriva.pl nie działa. czy jest możliwość pobrania z innej strony bo nie bardzo mogę znaleźć jakiegoś konkretnego linka z obrazem albo z plikiem.

Może mi ktoś coś doradzi?


(łysy01) #2

Po rejestracji możesz pobrać z serwera http://club.xtreme-os.com/?d=pobieranie&ns4=true


(Vip Life) #3

tutaj jest ten sam torrent co w temacie. nadal sie nie ściąga..


(Morietto) #4

lukemeng , mandriva jest darmowym distrem ;] ale wersja extreme jest płatna ponieważ zawiera support oraz płatne programy ;] jeśli nie chcesz wydać kasy to pozostaje wersja free ;] tutaj masz magiczny link do pobrania http://www.mandriva.com/en/download i jedna uwaga.. one to livecd a free to normalna instalka ;]


(roobal) #5

Oj kolega chyba nie w temacie. On chce pobrać Mandivę Xtreme w wersji LiveCD, która jest darmową wersją demonstracyjną, ponieważ ta wersja działa tylko jako live i nie możliwości jej instalacji, a ta o której Ty piszesz to normalna wersja, którą można zainstalować na dysku :slight_smile:

Pozdrawiam!


(Morietto) #6

roobal , nie wiedziałem przyznam się że jest demonstracyjna wersja live... xD pozmieniało się... ;] ale trzeba się zarejestrować aby móc pobrać ;]


(Vip Life) #7

dokładnie tak. xtreme2.1live to taka jaby demo wersji płatnej xtreme.. z tego względu, że nie da się jej zainstalować na stałe:)

natomiast problem jest taki, że nie da się jej pobrać;/