Skąd pobrać viste PL?

(Stiwen48) #1

Jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość...

zamierzam kupic viste home premium ale zanim to zrobie chciałbym zobaczyc czy jest tego warta....i tu pytanie czy mogę skądś pobrac wersje finalna na jakis okres probny[lub chociaz zblizoną di finalnej]czy muszę czekać na oficjalnego triala??

czytałem na stronie ze mozna przedłużyc okres licencyjny z 30 do 120 dni ale o jaką wersje ty chodzi i z ką ją pobrać??

HELP PLEASE

(Kamil Wojtasik) #2

Oficialnie Visty nie mozna pobrać na okres testowy... (Jeszcze)..., Ale Microsoft Juz przygotował witryne na której w ramach technet bedzie mozna ja pobrać. Pozostaje tylko czekać albo zdobyć ją mniej legalnie http://www.microsoft.com/emea/technet/eval/poland/default.mspx

(Lukaszxp) #3

Może być albo legalnie, albo nielegalnie, ale nie

(Kamil Wojtasik) #4

nie zgodze sie bo mozna pobrać Viste z P2P i zainstalować ja nie wpisujac numeru seryjnego (z tego co słyszałem) ale tylko na 30 dni i nie mozna jej przedłuzyc.. i instalacja ogranicza sie tylko do wersji Home

(Zbych ) #5

A czy udostepnienie visty na P2P jest legalne? nie wydaje mi się ,więc i pobranie jej z sieci P2P jest nielegalne

(Janek Max) #6

Najlepiej pobrać z torrentów,można przedłużyć czas na aktywację:Wystarczy jako administrator uruchomić wiersz polecenia i wpisać polecenie slmgr -rearm i Vista działa przez 120dni bez aktywacji!

O ile pamiętam to jest legalne forum!! :evil:

(Stiwen48) #7

Vista 32 bit PL jest na torrentah....znalazłem...

(sCooBy^) #8

Aleście se pogadali :shock: