Skąd Ściągnąć Nero 6 Clean Tool

Cześć,

Czy wie ktoś z Was skąd ściągnąć program do czyszcze Nero 6 Clean Tool?. Link na dale strony http://www.nero.com/nero6/plk/Nero_6_CleanTool.html producenta na której znajduje się ten program nie działa. Szukałem w Googlach ale nigdzie nie ma innej lokalizacji tego pliku.

Pozdrawiam

Artur

Czy szukasz tego pliku??

http://www.megaupload.com/?d=EKBGVCPE

Na tej strone masz przycisk Pobierz klikasz go i ściągasz narzędzie.

Sprawdzałem u mnie się ściąga.

Wojtas_16 właśnie mi nie działa na tej stronie http://www.nero.com/nero6/plk/Nero_6_CleanTool.html Pobierz.

Natomiast ze strony http://www.megaupload.com/?d=EKBGVCPE też nie mogę pobrać tego narzędzia ze względu na przekroczenie użytkowników czy coś w tym stylu. Pojawia się taki komunikat jak…

A tu --> http://www.softpedia.com/get/Tweak/Unin … ndle.shtml

??

Wojtas_16 z tego linku http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Nero-Clean-Tool-Bundle.shtml też nic. Spróbuje w domu na XP ściągnąć z tego linku http://www.nero.com/nero6/plk/Nero_6_CleanTool.html program Nero 6 Clean Tool. Potrzebuje ten program do wyczyszczenia po odinstalowaniu NERO wersji 6 przed zainstalowaniem nowszej wersji która obsługuje nagrywarki DVD.

Przy okazji mam pytanko, czy każda już wersja 6 NERO obsługuje nagrywarki DVD?.

Klikałeś na Nero Clean Tool Bundle Download a potem na External Mirror 1? Lub na dwie opcje które są poniżej External Mirror 1.

Tak.

http://republika.pl/gunjin/Nero-CleanTool.zip

silvver , wielkie dzięki za linka do programu. Ściągnałęm w końcu ten program.

Wojtas_16 , faktycznie link http://www.nero.com/nero6/plk/Nero_6_CleanTool.html i Pobierz działa na XP, coś na 98 nie chce działać.

Dziękuje wszystkim za pomoc.