Skąd ściągnąć Windows Vista RC2

Witam!

Skąd mogę ściągnąć Windows Vista RC2 (nie wchodzi w grę Torrent ani eMule) - chcę być legalny, bo ze strony MIcrosoft jakoś tak nie bardzo

dziękuję za ewentualne odpowiedzi :smiley:

rc2 już nie jest rozdawany przez microsoft :frowning:

Niestety a może stety została sieć p2p(torrent).

Weź ty się zastanów. Skoro MS nie udostępnia już RC2 to pomyśl logicznie - czy zassanie tej wersji z p2p będzie legalne ?

heh… trzeba mieć nadzieję żę Microsoft udostępni jeszcze jakąś Betę :frowning:

Bety już napewno nie odustepni (RC 2 to nie była już beta). Raczej już nic nie zostanie udostępnione bo lada moment będzie wersja płatna.

a wersja RC1 dalej jest jeszcze dostępna :wink:

A czy gdy dostane RC2 od kumpla wraz z jego kodem (on nie bedzie już korzystał) to będzie to legalne? No i co jeśli bez kodu. Moge go jakoś otrzymać?

tak, gdyż jeden cd key może być aktywowany10 razy … jeśli on instalował vistę nawet 8 razy… to ty na tym cd keyumożesz w taKIM razie viste aktywować jeszcze 2 razy

jest juz wersja RC2 5840 - dostepna tylko na sieci p2p

Witam

Jestem nowy mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze pracowało :slight_smile:

OK, do rzeczy , szykuje sie do formata i chciałbym zainstalowac sobie Viste na probe najlepjej najbardziej stabilna wersje :slight_smile: jezeli ma ktos link do takiej wersji to bardzo prosze :slight_smile:

PaluchX O:) :smilecolros:

http://download.windowsvista.com/preview/rc1/en/download.htm

Choć bez klucza, którego już na pewno nie dostaniesz to i tak na nic.

Od kogoś można wziaść, jednym kluczem 10komputerów aktywujesz(znaczy 10razy system aktywujesz)

Tak oczywiści. Jeśli się ma od kogo wziąć. :slight_smile:

Aha dzieki …