Skąd tyle kurzu w obudowie?

2 miesiące temu czyściłem od stóp do głów komputer(każdy podzespoł oddzielnie) dziś zaglądam do jednostki i widzę kupe kurzu i dużo pajeczyny, i mam tutaj pytanie: czym spowodowane może być pojawianie sie w tak krótkim czasie tego syfu( po 1 rocznym uzywaniu komputera bez zmiany wentylatorów nie mialem tak jak teraz po 2miechach[dodałem jeden wentylator wiecej i zmienilem zasilacz w ktorym jest wentylator z dwóch stron])

Widocznie lepsze przepływ powietrza, zaciągnął więcej kurzu do środka.Zamontuj filtry na wentylatory wciągające powietrze, np http://allegro.pl/item446291072_grill_f … ebrny.html

Sam wiatrak, wciąga kurz :stuck_out_tongue_winking_eye: u mnie np. wciąga sporo włosów poniewarz mam psa który nieźle się leni, możliwe, że wszedł ci pająk to i masz pajęczyny.

ja myśle kupic 2 wentylator na przód obudowy i na tylni zalożyć filtr bo tylni mi będzie wdmuchiwać powietrzne, a przedni wydmuchiwać zeby jakiś ten przepływ powietrza był i żeby samo czyste powietrze właziło do obudowy, polecacie jakieś zwykle najprostrze wentylatory a które chodzą cichoo?

Przecież wiatrak z przodu obudowy na dole ma wdmuchiwać, a nie odwrotnie…