Skąd wziąć, oprogramowanie do karty dźwiękowej?

Witam, mam nadzieję że, ktoś mi pomoże, a więc:

Posiadam kartę dźwiękową, Creative Sound Blaster Audigy 24-bit Advanced HD 5.1, pracuję na systemie operacyjnym windows 7. Skąd mam wziąć oprogramowanie (aplikację) do owej karty? Z płyty CD dołączonej do tej karty, wcześniej instalowałem to oprogramowanie z wykorzystaniem rozwiązania ze zgodnością, ale teraz ta płyta jest porysowana i podczas instalacji wyskakuje błąd i co prawda niby kontynuuje dalej i niby zainstaluje wszystko, ale i tak oprogramowanie nie ruszy.

Na stronie Creative na liście z kartami dźwiękowymi - moja karta nie występuje. Ściągnąłem z tej strony coś “Alchemy” skierowane do kart ogólnie Sound blaster Audigy, lecz po zainstalowaniu owy program nie ruszył. A mnie najbardziej zależy na takich funkcjach jak: EAX, Sorround oraz ustawienie poszczególnych głośników pod względem głośności.

Skąd mam wziąć dany program (może jest jakiś zamiennik) - szukałem przez Google, ale ja nic konkretnego nie znalazłem. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam.

tomekdkm , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978