Skąd wziąć Windows Media Player w wersji z Visty?

Da się jakoś zainstalować na Windows 7 (albo XP) tą wersję WMP11 z Visty?

W Win7 WMP12 niczym mnie nie zachwyca, za to ta wersja 11 z Visty ma dużo ładniejszy dolny panel… przeźroczysty i bez tego obleśnego obramowania okna.

Więc jest jakiś sposób?

Dla uściślenia porównajcie sobie WMP 11 i 12:

previewga7.th.png

wmp12wj3.th.jpg

O jakie obramowanie ci chodzi?? To wygląda wręcz identycznie (bardzo podobnie, nie licząc tego iż w 7 panel jest nieprzeźroczysty i jest inny układ przycisków)

.RadziU. ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Na XP WMP11 da się zainstalować.

Chyba raczej chciałeś powiedzieć, że na XP da się zainstalować wersje WMP11 dla XP

No właśnie, w wersji dla XP nie ma tej przeźroczystości, a mnie się to akurat podoba.

Poza tym wersja 12 mnie troszkę denerwuje, bo (dla przykładu) nie mogę sobie odpalić “ulepszeń” bez przechodzenia do “Teraz odtwarzanych”, znalazłoby się jeszcze kilka mniej lub bardziej istotnych detali :roll:

Dodane 18.01.2010 (Pn) 20:36

No właśnie, bardzo podobnie ale jest inaczej i chodzi mi właśnie o ten panel :wink: W Viście wygląda jakby fragment ramki na dole był szerszy i umieszczony na nim panel :stuck_out_tongue:

w Viście jak i w XP WMP 11 ma lewą ramkę obramowania okna węższą niż prawą:D w XP dodatkowo po zmaksymalizowaniu okna to widać:D swoją drogą w XP lepiej wygląda niż w Viście wg, mnie aczkolwiek szkoda, że w 7 ten WMP 12 nie ma tej ramki przeźroczystej. A w trybie kompaktowym i jeszcze jak są te czarne paski widoczne to znika napis w belce obok ikonki :stuck_out_tongue:

Szkoda, że po prostu nie można sobie zmienić WMP na takiego jak się chce bez zmieniania systemu :x

Bo rozumiem, że nie ma sposobu?

No niestety na konkretny system jest konkretna wersja