Skanowanie Ad-awarem 2007 i postępowanie po nim

Może mi ktoś po polsku napisać co i jak trzeba robić, aby używając ad-aware 2007 osiagąć właściwy efekt dla tego programu - podobny do wczesniejszych wersji. Uczyłam się kiedyś anglika, ale teraz nie wiem czy rozumię to właściwie. Jest może gdzieś spolszczenie do tej wersji ad-awara

kalina , Spolszczenie istnieje ale do wersji SE, do AdAware 2007 spolszczenie “jeszcze” nie powstało

Pozdrawiam

co oznacza ten komunikat po skanowaniu

system restore point

A system restore point allows you to restore your computer to a previous working state, in the event of a problem.System restore creates backups, or restore points, of vital system configuration and files .You may choose to create a system restore point prior to deleting objects that you are unsure of removing ,or after a scan ,when you know that your system is clean. SET

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Chodzi o stworzenie punktu przywracania systemu

po skanowaniu systemu. gdy jest on czysty

Czy używając “set” czyli zatwierdzając wybór prowadzący do wykonania punktu przywracania zostanie on zapisany w systemowym punkcie przywracania WIN XP?

kalina , Spolszczenie istnieje ale do wersji SE, do AdAware 2007 spolszczenie “jeszcze” nie powstało

Pozdrawiam

Owszem, jest.

Ale trzeba ściągać z tej strony

http://www.lavasoftusa.com/support/securitycenter/blog/

i podmieniać plik defs.ref (aktualny 18.02.08)

Polecam

Funkcja tworzenia punktów przywracania systemu w takich programach jak i zarazem innych jest po to żeby np uniknąć takich sytuacji :

  • Usuwasz jakieś zainfekowane pliki, przypadkowo usuwany plik jest dosyć ważnym plikiem systemowym. Bez niego Windows sypie błędami itd. Co wtedy zrobić? To proste, przywracasz system do tego punktu który utworzyłaś (który utworzył program przed kasacją zainfekowanych) i możesz spokojnie pracować w systemie.

  • Komputer jest zainfekowany i zamiast robić formata robisz system restore i nie musisz tracic danych :slight_smile:

I tak , jeżeli program tworzy system restore point to jest on widoczny w zwykłym windowsowskim przywracaniu systemu. Chodziaż nie zawsze, czasem te pkty istnieją tylko dla danego programu :wink:

Czy zawsze teraz trzeba korzystać z tego linku aby uaktualnić Ad-aware SE

Tak. Co kilka dni. Ale to potem przestaje być uciążliwe.

Dzięki

Znalazłem takie coś czy to czasami nie jest spolszczenie???

http://www.fullreleasez.com/free-full-d … eygen.html

Śmiem wątpić w istnienie tego spolszczenia. To jakaś dziadowska stronka :stuck_out_tongue:

Mnie się też tak to widzi.

(spolszczenie w ISO ?)