Skanowanie avastem nie przeskanowane wiersze?!

(Fenixpionier) #1

Zrobiłem pierwszy raz na moim komputerze skan generalny-avastem . Na koniec pokazał okno ;wymienione wiersze:295 wybrane wiersze:0 wynik-nie można przeskanować Nie wykrył zarażonych plików,ale ten komunikat mnie zaniepokoił Prosze o komentarz

(Fenixpionier) #2

Dzięki za pomoc wszystkim Szukam nortona i będe skanował Pozdrawiam

(XMan) #3

Zostaw avasta.

Możesz jeszcze przeskanować / zrób skrót / C:\Program Files\ Alwil Software\Avast4\ AVASTSS

/ wygaszacz /.

Dodatkowo zainstaluj :

Malwarebytes' Anti-Malware.

/ za free i PL /.

Będziesz mógł używać jednocześnie trzy programy.

Tak Tobie namieszali z tym Nortonem że nie wiem czy się śmiać czy płakać. :slight_smile: :placze:

A jeszcze do tego - zainstaluj, przeskanuj, odinstaluj i zainstaluj avasta ponownie... :o

Ciekawe czym wydrapiesz z komputera Nortona :?:

(Fenixpionier) #4

zainstalowałem nortona Chciał abym odinstalował avasta-zignorowałem go i tylko wyłaczyłem ochrone dostępową avasta Zrobiłem nortonem skan i wykrył jedno ciasteczko i je usunełem Odinstalowałem już nortona -długo to trwało Czy on jeszcze gdzieś ,jest,? teraz właczyłem znowu avasta oSŁONA REZYDENTA STAN AKTYWNY tO CHYBA WSZYSTKO JEST OK?

(XMan) #5

Tak Norton jeszcze jest i pozostawił dużo śmieci z którymi możesz mieć problemy.

/ odpowiem póżniej co i jak zrobić - teraz nie mam czasu /. :frowning:

(Fenixpionier) #6

OK Dzięki za zainteresowanie się tym tematem

(XMan) #7

Tylko jedno pytanie - jaki masz system :?:

(XMan) #8

Te programy co masz w zupełności wystarczą.

Spybot jest b. dobry.

Na Twoim miejscu odinstalowałbym McAfee Site Advisor , przeczyścił komputer np. CCleanerem i w jego miejsce zainstalował Malwarebytes`Anti-Malware.

Nie pogryzą się. :slight_smile:

Masz Spybota to McAfee Site Advisor jest niepotrzebny - Spybot lepszy.

(Agatonster) #9

fenixnorth ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(XMan) #10

@fenixnorth : nie odpowiedziałeś

• to jest b. ważne ponieważ nie mogę dokładnie napisać jak wyczyścić komputer po Nortonie.

Przeczyść chociaż komputer :

zainstaluj CCleaner : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+2.07.575

/ podczas instalacji odchacz v Automatycznie sprawdzaj aktualizacje CCleaner oraz v Dodaj pasek narzędziowy Yahoo /.

u góry po lewej ,,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

zainstaluj Eusing Free Registry Cleaner :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... leaner+2.0

Język -> Polish.

Przewiń -> Skanuj rejestr -> Napraw rejestr.

(system) #11

Do usuwania z systemu pozostałości po Nortonie należy stosować specjalistyczne narzędzie Norton Removal Tool.

CCleaner nie jest w stanie usunąć wszystkich pozostałości po Nortonie!

(Fenixpionier) #12

system xp ZROBIŁEM ANALIZE CCleaner i wyczyściłem komputer

(system) #13

Tylko Ci się wydaje, że wyczyściłeś komputer.

Otwórz Edytor rejestru i w Wyszukaj wpisz Norton, a zobaczysz ile śmieci pozostało po Nortonie.

(Fenixpionier) #14

ok ale link do norton removal pobiera tylko 99% pliku i nie można otworzyć tego pliku Na dziś dziękuje za pomoc POZDRAWIAM