Skasowanie lub zmiana tzw. pełnej nazwy konta

Witam!
Kto i w jakim celu ustawił mi pełną nazwę konta na . (kropkę)? Jak mogę pełną nazwę usunąć lub zmienić? Dodatkowo czemu nie mogę się zalogować wpisując nazwę użytkownika a logowanie jest możliwe tylko adresem mailowym?

Pozdrawiam!

Pewnie trzęsienie ziemi na dp to wywołało
Tak na poważnie zapytaj redakcji pewnie bug w nowym dp

No właśnie po cichu czekam na odpowiedź @redakcja nawet wysłałem maila ale na chwilę obecną bez odzewu. Przez tą akcję nie mogłem się też zalogować.

Pozdrawiam!

To jest tylko na forum, czy na DP również?

W logach forum widzę u Ciebie tylko zmiany z 2018 roku i to też jakieś bardzo dziwne… sam zobacz:

Ja wczoraj, w poniedziałek, w ogóle nie mogłem się zalogować na forum, wywalało zła nazwa użytkownika lub hasło, na główna DP wyskakiwało, ze prace techniczne trzyklikaniu zaloguj się.

To się dzieje zarówno na forum jak i na stronie głównej. Mógłbyś mi zmienić administracyjnie nicka testowo na np. Bartek7000Test ja się zaloguję i potem wrócić do poprzedniej nazwy? Może wtedy się to naprawi.

Pozdrawiam!

Gdyby forum funkcjonowało niezależnie od DP i nazwy tam wybranej, to nie ma sprawy, ale tak nie jest. Tu nie zakłada się konta, tylko tam, tu także nie wybiera się awataru, tylko tam i tu (na forum) nie wybiera się nazwy, tylko tam (na DP).

Niby mam możliwość zmiany Pełnej nazwy (to u Ciebie kropka) i Nazwy konta (to u Ciebie Bartek7000), ale obawiam się, że mogłoby to coś popsuć.

Tak mówiąc szczerze, to nie mam pojęcia po co w ogóle jest takie rozgraniczenie na pełną nazwę i nazwę konta i czym to się różni.

PS. A jaką nazwę masz na DP? Kropkę czy Bartek7000?

Taki link się pojawia jak wchodzę w swój profil na DP https://www.dobreprogramy.pl/@ i wywala błąd 404. Czemu tak jest to nie wiem. Żeby było ciekawiej to jak wpisuje ręcznie prawidłowy adres do swojego konta https://www.dobreprogramy.pl/@Bartek7000 to też dostaję 404.

Pozdrawiam!

A widzisz, to tam gdzieś jest babol (od wczoraj ich pełno :wink: ).
Ja mam normalnie, po małpie jest mój nick.

A jak się zalogowałeś, to co widzisz u góry, jaką nazwę?

image

Po zalogowaniu (weszło tylko adresem mailowym) widzę coś takiegountitled

Pozdrawiam!

Czyli tam się popsuło, stamtąd nazwa przeszła i tu, ale tu nic nie zrobimy.

Sprawdź czy twój login to po prostu kropka?

Chyba, że pole ma jakąś weryfikacje długości znaków, wtedy pewnie nie przejdzie i będzie jak z nieśmiesznych już memów, że imię zaczyna się od 4-5 liter, bo ktoś nie znał 3 literowych.

Niby z nowym silnikiem zaczęła też działać kropka po pl:

https://www.dobreprogramy.pl./#top ale zazwyczaj gdzieś coś się wywala (gnie css/js/grafiki (pewnie chodzi o ścieżki do tych plików), może nawet z bazy danych nie da się korzystać).

Wpisując kropkę też się mogę zalogować. Czyli logowanie działa po tzw. pełnej nazwie. @redakcja Możecie mi zmienić pełną nazwę konta na Bartek7000?

Pozdrawiam!

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.