Skasowanie netdotnet + Log

(Lecki76) #1

Prosba o sprawdzenie loga, mam problem czasem z wylaczeniem komputera, nie chce sie zamknac system i zawieszaja mi sie programy, niekiedy nie moga sie otworzyc. Program anty wirusowy znajduje jakis netdotnet i chce to usuwac ale nie wiem czy moge.

Na przyszłość proszę się zastanowić

nad prawidłowością tytułu

Asterisk

(Bbieniol) #2

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe DirectX Service

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz DirectFicj i ok

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

(Lecki76) #3

Dzieki za odpowiedz i sorki za niewlasciwy tytul, o to loga:

(Bbieniol) #4

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegu nowy log z Silenta :slight_smile:

(Lecki76) #5

Zrobione:

(Bbieniol) #6

Czysto :slight_smile:

(Lecki76) #7

Dzieki za pomoc i pozdrawiam. :smiley:

Złączono Posta : (Pią) 15:56

Problem uwazam za zamkniety ale w nawiazaniu chcialem podzielic sie spostrzezeniem, otoz po tych zabiegach zauwazylem zmiane w program emule, teraz uzyskuje przy podlaczaniu HIGH ID co wczesniej nie bylo mozliwe gdyz nie posiadam stalego IP. Nie jest to problem a nawet dodatkowa korzysc :smiley: Czy to da sie wyjasnic co jest powodem ze tak sie stalo? :smiley: Pozdrawiam