Składak do za 2700-2800zl

Witam

Chcem kupic kompa do 2800zl czy moze mi ktos polecic jakiegos skladaka i strone na ktorej mozna zlozyc i zamowic tak zeby przyslali zlozony komputer.

Chcialbym zeby komputer byl bardzo wydajny wzgledem gier.

http://www.komputronik.pl/konfigurator/ wymienione części dodaj do konfiguratora,zaznacz,że mają to być części w zestawie,i wybierz formę płatności oraz podaj adres gdzie komputer ma być dostarczony.

P.S.Rozumiem,że takie rzeczy jak:monitor,klawiatura,myszka oraz głośniki już masz

Ja bym kupił na twoim miejscu coś takiego (każdy ma rózne zdanie ale wg ten zestaw będzie dobry)

Płyta Główna 700zł brutto

Procesor 460zł brutto

Pamięć Ram 395zł brutto

Karta Graficzna 329zł brutto

Zasilacz 219 zł brutto

Obudowa 299zł

Karta Dźwiękowa 319zł

Suma 2721 zł brutto +koszty wysyłki

Gdyby niewystarczyło Ci BOX-owe chłodzenie procesora to tutaj masz coś lepszego za 108 zł,żeby nienadwyrężać zabardzo twojej kieszeni.Suma 2829zł brutto + koszty wysyłki.

scorpion1948

twój sprzęt można by zobaczyć na półce w MM :x

MSI P45 Platinum/ MSI P45 Neo2-FR

C2D E8400

Mushkin DDR2 4GB PC1000 DUAL CL5 XP Redline

SAMSUNG 640GB HD642JJ 7200 SATA2 16MB

Radek HD4870

Corsair 750-TXEU 750W

Coller Master Elite 332

Creative Sound blaster Audigy SE

Jakie 3 tys zł?? wyraźnie jest w temacie napisane do 2700-2800 zł,części są dobre to po 1,po 2 nie moja wina,że lepsze części są także drogie,takie mają ceny w komputroniku,szukałem tak żeby sie zmieścić w przedziale cenowym i wybrać dobry zestaw,pozatym nie wiesz jak będzie działać na tej grafie Fifa 09 bo nikt tego nie wie,bo ta gra jeszcze nie wyszła i nie podano oficjalnych wymagań,ani minimalnych ani max, pozatym z pamięcią 1 GB i takim taktowaniem gra napewno będzie dobrze działać.Oops zapomniałem też dodać jakiś dysk twardy.

jaki sens dawać mobo za 700zł? A najlepsze jest to, że do tego dałeś Radka, gdzie nForce780i wspiera SLI :lol:

Grafika nawet nie wykorzysta 1GB pamięci, zasilacz ok, ale jest głośny.

Ja nie chcę off-topować i udawać najmądrzejszego, ale wydaje mi się że ty nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz. Jeśli uważasz że karta Radeon 3850 jest lepsza od 4780 bo ma 1GB pamięci to ja nie komentuje. A tutaj co do wymagań FIFA09 http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 … grasz.html

zostawmy scorpiona ktory napisal bzdure jakiej dawno nie widzielismy

Procesor: E8400 - 494zł

Płyta: MSI P45 Platinum - 495zł

Pamięć: OCZ Reaper 2x2GB 800MHz CL4 - 278zł

Grafika: HD4870 Gainward 512MB GDDR5 775/4000 - 848zł

Dysk: Samsung 640GB SP F1 - 202zł

Zasilacz: OCZ 600W GXS - 289zł

Obudowa: Antec Three Hundred - 195zł

K. dźwiękowa: Creative Sound Blaster Audigy SE - 69zł

Razem: 2870zł

Do tego możesz jeszcze dokupić jakiś cooler na CPU np. Pentagram Karakorum

w innym temacie bodajże Scorpio pisał, że w Gralu zakładają plomby na obudowę.

Mi to napisał piotrekjunior, bo pisałem jak ma przenieść dane ze starego kompa do nowego i niestety mu pozostało skopiowanie danych kablem przez te plomby a tam kupował.

Ale po co się przejmować plombami :slight_smile: Można powiedzieć, że odkleiło się plomby, bo się wymieniało jakąś część czy montowało dodatkowy wiatrak itp. :slight_smile:

Rise123 , Andrew34 i authentic_man podali dobre zestawy, napisz do czego Cię trzeba przekonywać. Co do sklepów, to popatrz na apollo.pl (tutaj z doświadczenia wiem, że nie zakładają plomb i za darmo złożą skrzynkę), agito.pl, znak.pl, esc.pl no i oczywiście przejrzyj ceneo.pl/skapiec.pl.

Co się dziwicie skorpioowi, który chciał lecieć do banku, brać kredyt na kompa, za 70k zł złożonego w komputroniku. :smiley:

Chłopak nie ma zielonego pojęcia o sprzęcie. :slight_smile:

Dawać grafike, za 300zł w kompie, za prawie 3k zł, to śmiech na sali jest. :smiley:

Sorka ale ja nic takiego nie powiedziałem i znam się na komputerach,dla każdego co innego jest lepsze,jedni kupują tańsze mobo na korzyść grafiki inni na odwrót,pamięć grafiki też odgrywa dużą rolę i choć 512 MB na grafice wystarcza bo 1 GB żadna gra jeszcze nie obsługuje to i tak taka pamięć się przyda.

Niestety ale dając ten badziewny zestaw pokazałeś że jednak nie znasz się na komputerach :?

Niestety tej karcie 1GB się nie przyda, bo jak powstaną gry które będą wykorzystywać te 1GB to ta karta będzie do niczego, bo te gry będą się na niej przycinać.

Znam się na kompach,jak już mówiłem lepsze części są droższe,a że 3 tysiące to mało a ja mam dość wygórowane wymagania to wolę wybrać coś lepszego i droższego na niekorzyść czegoś innego co zawsze można wymienić,a mobo ma byc dobre i długo służyć,ta którą podałem świetnie nadaje się do OC i do znacznej rozbudowy

Długo służyć?! :x

te 3 miechy, które nas dzielą od początku nowego roku, to dla ciebie długi czas?! (intel zmienia platformę…)

Co mi po płycie świetnej do o/c jak ramy są średnie do o/c, tak po za tym te ramy można dostać za ok 200 zł więc ostro przepłacamy w komputroniku, za te 395 zł można kupić świetne ramy do o/c.

Chipset nForce jest dużo gorszy w o/c niż chipset Intela P35/45 i X38/48, mocno grzeje się, jedyna zaleta to SLI jeśli mamy zamiar łączyć dwa GF w ten tryb.

Procek całkowicie nieopłacalny za nie wiele więcej jest E8400.

To ma być komp do gier więc Radeon HD3850 jest nie na miejscu.

Poza tym, jak ktoś już wspomniał, SLI do Radeona :hahaha:

Taki HD 4850 z palcem w d… będzie zawsze i wszedzie, w każdym możliwym przypadku szybszy. A kosztem tego “świetnego” proca i “znakomitej” płyty głównej można dostać już spokojnie HD 4870.

hehe, już się tak nie znęcajcie na scorpionie… słabo si zna na sprzęcie ale nie to jest najważniejsze teraz, autor tematu prosił o dobrą konfiguracje przecież :slight_smile: