Składam Kompa

Witam mam taką małą prośbę.

:smiley: Poszukuje kogoś kto złozył by mi kompa dobrego w cenie do 4 tyś. zł.

cena może delikatnie przekroczyć 4 tys. albo zamknać sie w tej sumie. Z góry dzięki.

Pozdrawiam DeaC0n

Udaj sie do autoryzowanego servisu dostępnego w swojej okolicy. Ewentualnie składaj na własna rękę (choć odradzam). Za 4000 zł złożysz naprawde konkretną maszynę.

popatrz tu http://www.vobis.pl są też kąkretne maszyny i masz gwarancje na 3 lata :smiley:

Proszę bardzo moja propozycja jest następująca, przkroczony limit 4000 pln, ale uważam że do tego zestawu warto dołożyć:

Procesor : AMD Athlon 64 3000+ bulk (Socket 939) Venice

Płyta Główna : Gigabyte GA-K8N Pro-SLI nVidia nForce4-SLI

Wentylator Procesora : Arctic Cooling Freezer 64

Pamięć RAM : PDP Patriot 1GB DDR 400MHz Dual CL 2.5 (2 x 512MB)

Karta Graficzna : GeForce 6600 Gigabyte GV-NX66128DP 128MB (128-bit) TV/DVI bulk (PCI-E)

Dysk Twardy :ExcelStor Jupiter 80 GB (ESJ880S) Serial ATA II

Obudowa : Chieftec DX-01B-D-U - 400W

Napędy Optyczne : NEC DVD+/-RW ND-3540A bulk black

Mysz i Klawiatura : Creative Desktop Wireless 8000

Monitor : 17" Samsung SyncMaster 173P Plus black

Razem brutto: 4561.00

Tutaj wersja do druku oraz dodatkowe informacje:

http://sklep.komputronik.pl/konfigurator.php?add=20122

Jeśli chcesz składać to sam składaj. W serwisie będzie sporo drożej. Zamiast dawać do serwisu będziesz miał lepsse cześci.

Dokladnie… oczywiscie o ile sie na tym znasz.

Ja nie dawno skłądałem kompa pierwszy raz i bez żadnych problemów za 1 razem odpaił.

to nie wiem co Ty masz za serwis że tak podnosi ceny bo w tym co ja składałem swój komputer złożenie kosztuje 25 zł z VAT a ceny za części są praktycznie takie same jak w innych punktach sprzedaży cena się różni max kilka złotych w jedną albo w drugą stronę , a do tego masz fachową pomoc .

jakbyś chciał to bez proplemu mozesz wziac kompa z vobisu ja go bralem i do dzis dziala a dokupilem tylko ram i grafe bo na te czasy byl slaby a bólilem przeszlo 5 tysiaków

Niemam żadnego serwisu ,ale zapewniam cie że w serwisie wyjdzie ci NAPWENO drożej i zamiast tej prowizji możesz sobie kupić lepsze komponenty.

jeżeli chodzi o koszt składania 25 zł to za wiele nie skorzystają na jakości komponenty a jeżeli chodzi o prowizje za poszczególne elementy komputera to tak jak już wspominałem cena jest praktycznie taka sama jak w innych punktach i szkoda że wywaliłem kosztorys , który robiłem dla znajomego bo akurat w nim porównywałem koszt komputera jakbym sam składał a jakby składał go serwis i wyszedł mi tańszy jeżeli złoży mi to serwis z ich częściami niż miałbym sam to kupić i złożyć.

to skąd wiesz jakie mają ceny , a mówienie że serwis jest droższy nie sprawdzając tego jest chyba nie na miejscu i jest jedynie rozważaniem teoretycznym i lepiej sprawdzić niż mówić nie mam żadnego serwisu ale NAPEWNO jest drożej.

FOrum nie jest od kłucenia się ,więc poczytaj co sądzą inni.

Ale ja się w cale nie kłócę i jestem daleki od tego , ale wiele osób tak jak widzę i Ty opiera się tylko na tym co mówią na forum a nie sprawdzają jak jest naprawdę i wychodzi później że serwisy są strasznie drogie a tak nie zawsze jest , z serwisami jest tak jak ze sklepami w jednym masz drożej w drugim taniej ale na pewno nie możesz powiedzieć że jest drożej i koniec bo tak mówili na jakimś forum , jak jesteś zdecydowany na jakiś komputer i masz jego wszystkie parametry np. ktoś pomógł ci ustalić na forum jaki ma to być komputer i wiesz jakie są ceny za dany element to dzwonisz do serwisu i pytasz ile kosztował by taki zestaw i wtedy masz jakieś odniesienie a nie opierać się tylko na opinii userów .

No moze i masz racje bo ja tak samo widzialem serwis w ktorym bylo troche taniej niz w zwyklym sklepie ( !!

Procesor dobry, ale plyta glowna… hm… Wziobym plyte z nForce4 Ultra a kase ktora bym zaoszczedzil wziolbym na k. graficzna (lepsza np. gf 6600GT) bo ten GF 6600 nie jest przeznaczony do SLI (oficjalnie mozna wlozyc 2x6600 i uruchomic w SLI ale mija sie to z celem… :? )

Wszystko rozchodzi się niestety o pieniądze, zawsze w trakcie użytkowania można wymienić kartę na powiedzmy 2x6800, święte już niedługo, więc może babcia dołoży :wink:

A tak na poważnie to sprawa zależy już od samego zainteresowanego, czy będzie inwestował, wtedy SLI uważam za przydatne, jeżeli nie to rzeczywiście lepiej płytę wziąć z chipsetem nForce4 Ultra u dołożyć do grafy

Mój stary komputer kosztował dokładnie 4000 zł, a za ten, który aktualnie mam, zapłaciłem tylko 1800 zł.

Przepraszam za OTa.