Składam komputer - problem

(Radoslaw Sierociuk) #1

Miałem komputer i mi się zepsuł, więc kupiłem drugą płytę główną - EpoX 4PDa-3i. Niestety nie mam instrukcji obsługi, i korzystam z intrukcji do EpoX 4PDa-3i-3. Podłączam wszystkie kable od obudowy (Power SW do pwr on) i zasilacz i naciskam przycisk na obudowie, i tylko diody klawiatury sie zaswieca. Płyta się robi ciepła pod chipsetem. Robie to bez wlozenia jakichkolwiek podzespolow. Wiecie co robie zle?

(Jacek Bydgoszcz) #2

Hmm...czyli co na płycie nie masz nic zamontowane,ani procesora,ani pamięci,ani karty graficznej?Czyli co płyta ma działać bez całej reszty?Napisz dokładnie o co Ci chodzi.

(Radoslaw Sierociuk) #3

Chodzi o to ze jak nacisne power na obudowie to nie wlacza sie wiatrak zasilacza, a na drugiej plycie glownej wiatrak sie kreci po wcisnieciu przycisku power.

(Jacek Bydgoszcz) #4

Czyli właściwie nic nie wyjaśniłeś.Masz w końcu złożony cały komputer z wszystkimi podzespołami czy nie?Ja też mam komputer,że jak nacisnę POWER to działa. :x

(Radoslaw Sierociuk) #5

A co za różnica czy cały złożony?! Chodzi o to że po podłączaniu samego zasilacza do płyty głównej i obudowy i nacisnieciu przycisku power powienien się włączyć się wiatrak w zasilaczu. Rozumiesz?