Składam komputer - problem

Miałem komputer i mi się zepsuł, więc kupiłem drugą płytę główną - EpoX 4PDa-3i. Niestety nie mam instrukcji obsługi, i korzystam z intrukcji do EpoX 4PDa-3i-3. Podłączam wszystkie kable od obudowy (Power SW do pwr on) i zasilacz i naciskam przycisk na obudowie, i tylko diody klawiatury sie zaswieca. Płyta się robi ciepła pod chipsetem. Robie to bez wlozenia jakichkolwiek podzespolow. Wiecie co robie zle?

Hmm…czyli co na płycie nie masz nic zamontowane,ani procesora,ani pamięci,ani karty graficznej?Czyli co płyta ma działać bez całej reszty?Napisz dokładnie o co Ci chodzi.

Chodzi o to ze jak nacisne power na obudowie to nie wlacza sie wiatrak zasilacza, a na drugiej plycie glownej wiatrak sie kreci po wcisnieciu przycisku power.

Czyli właściwie nic nie wyjaśniłeś.Masz w końcu złożony cały komputer z wszystkimi podzespołami czy nie?Ja też mam komputer,że jak nacisnę POWER to działa. :x

A co za różnica czy cały złożony?! Chodzi o to że po podłączaniu samego zasilacza do płyty głównej i obudowy i nacisnieciu przycisku power powienien się włączyć się wiatrak w zasilaczu. Rozumiesz?