Składanie kompa

mam pytanie, ile mniej więcej kosztuje poskładanie kompa ? Pzdr wszystkich :slight_smile:

Zależy kto składa osoba prywatna czy serwis , mi składali komputer w serwisie i przy zakupie sprzętu u nich ( ceny rozsądne ) za złożenie nie płaciłem nic .

chcę się zapytać ile można zarobić na składaniu kompa, proszę o odpowiedzi…

Różnie.

Jeśli składasz kompa starszemu człowiekowi, który się w ogóle na tym nie zna to weź np. 200zł :slight_smile:

Mało…

Złączono Posta : 24.04.2007 (Wto) 20:09

Chyba taki bezczelny nie jest :twisted:

taaa jaaaasne mało…

No chyba nie myślisz że za złożenie kompa dostaniesz z 5 stów…:?:

nie 5 ale z 3 idzie wyciągnąć a to nie są byle jakie pieniądze, a składanie kompa nie robi się też cały dzień…

Kiedyś na znak.pl brali za to 50zł

Proponuje poszukac różnych arytułów na temat składania komputerów.

Nie jest to nic trudnego :stuck_out_tongue:

5 dych ??? tak mało… przecież ktoś mi mówił że spokojnie można za 2, 3 stówki, nie martw się wiem o tym bardzo dużo

Za zwykłe złożenie kompa to jest niemożliwe

Wystarczy pierwszy lepszy telefon do super informatyków z gazety, którzy prawdopodobnie taką sumę za złożenie kompa mogą wyciągnąć :stuck_out_tongue:

no a ile można zarobić np jak byś miał komuś to zrobić prywatnie? I od ilu lat biorą do serwisów w których składają komputery??

to w czym tkwi problem , bierzesz gazetę z ogłoszeniami albo książkę tel. i dzwonisz po punktach składających komputery i pytasz ile biorą za złożenie komputera i sprawa załatwiona .

no a czy prywatne składanie kompa jest legalne??

a co prze to rozumiesz legalne? Jak kupisz części możesz sam złożyć :wink:

no wiem, ale czy komuś jakbym miał składać prywatnie czy to jest legalne??

A dlaczego ma nie być legalne? Chyba, że będziesz na lewo pobierał kasę

na lewo?? nie rozumiem

Czyli za to jak zrobisz komuś kompa to jak będziesz brał kase to nielegalne bo musisz mieć sklep itp.