Składanie komputera

Witam chcem kupić komputer do 1000zł 1500zł konfiguracja z komputronika

http://sklep.komputronik.pl/konfigurator.php?clean=1

Narazie bez monitora i bez napędów cd i dvd

Procesor

Płyta główna

Wentylator procesora

Pamięć RAM

Karta graficzna

Dysk twardy IDE/SATA

Obudowa

Zasilacz

Złączono Posta : 13.08.2006 (Nie) 18:46

Ale dopiero za 5 miesięcy zamierzam kupić bo najpier musze uzbierać taką kwote ale załatwiłem sobie robotę po pare godzin dziennie i bym miał po 200zł 300zł miesiecznie i bym uzbierał a monitor by mi rodzice zasponsorowali, czy np za 5 miesięcy sporo się zmieni pewnie nie więc jakl kupie komputer starczy mi on na spory okres czasu.

spytaj jak będze kaska :stuck_out_tongue:

bo ceny spdna troszke więc to co teraz tu powiemy za 5 miesięcy będzie nieaktualne :stuck_out_tongue:

Myslisz że spadną wiec za 1000zł do 1500zł kupie już dobry sprzęt, spytam w styczniu,a tak za tą sumę komputer w miare dobry bym dostał.

Witam , to co dziś kosztuje 2000 zł kupisz z 5 miechów za te swoje 1500 , oczywiście po nowym roku , bo przed mikołajem i choinką ceny szaleją . Powodzenia

heeheh chcesz zbierac 5 miechow no jacie heheheh polowe zdorzysz w barze zostawic he :mrgreen: :mrgreen: :smiley:

Mati17 chcesz kupić w styczniu kompa nowego?

Ja też, też mniej więcej za taką kwotę chcę kupić budę, tak więc zagadaj w styczniu to Ci dam to co ja chcę kupić :wink:

taaa, teraz 1500 za 3-4 miesiące 1200 zł ;] więc nie ma co na przyszłość planować :wink:

no masz racje no po nowym roku bo moje urodziny i kasi dozbieram ps nie pije bo to niszczy szare kmórki i w ogole hehe

wole zapracować sobie na wszystko sam a nie rodziców prosić, 5 miesięcy i będę miał nową wydajną budę a potrzebuje. Dzieki za posty.

Cóż, mam podobny dylemat. Mam kompa od 2001 roku i juz badziew sie zrobił, zwłaszcza pod xp…

Nie wiem czy lepiej teraz kupić(pażdziernik) czy w następnym roku.

Czy moze Intel czy AMD… Connroe dobre, ale AMD pod 64 lepsze. ATI i AMD zrobili fuzje i płyty pod AM3 beda od nastrepnego roku…

hmmm

Tez mi sie praca trafiła… 200zł/miesiac około

Na razie zamierzam przezaczyc na ksiazki typu kurs C++ lub PHP lub XHTML, bo graficznie to kazdy łos potrafi…

Jakie lepsze? takie samo! pozatym co masz pod te 64 bity?