Sklep Google Play "sprawdź połączenie i spróbuj ponownie"

(Justin14p2) #1

Witam. Jak w temacie, niezależnie od wszystkiego Sklep Play mi  od niedawna wyświetla, że mam sprawdzić połączenie i spróbować ponownie.

No więc tak, z internetem nie mam żadnych problemów, data i godzina jest ustawiana automatycznie, czyszczenie pamięci sklepu nic nie dało, usunięcie aktualizacji aplikacji też.

Całkowite usunięcie aplikacji i zainstalowanie najpierw ręcznie, a potem modowana wersja i na końcu oryginał też nic nie pomogło. Wyczyszczenie pamięci Usług Google też.

Nic nie pomogło, nawet wyczyszczenie dalvik cache i restart.

Jakieś pomysły na naprawę tego? (Nie licząc wgrywania softu na nowo, bo nie mam zamiaru 3-ci raz wgrywać)

Mój telefon to Zrootowana Sony Xperia Z (za pomocą Kingroot)

(AJer) #2

Czy przeglądarki działają prawidłowo czy też nie mogą “wykręcić” ?

(Justin14p2) #3

Z przeglądarkami wszystko było ok.

Ale już temat nieważny, samo się naprawiło. Dziwne…

(Justin14p2) #4

Problem wrócił, tym razem próbowałem usunąć konto Google i na nowo dodać, ale w czasie logowania wyskakuje problem z łącznością z serwerami, więc postanowiłem zdegradować Usługi Google Play do wersji fabrycznej, ale przez to próbie logowania crashuje się.

Próbowałem zainstalować na nowo Usługi Google ręcznie ściągnięte z neta przez online apk downloade. Ale po włączeniu wyskakuje Błąd analizowania.

(Kitas5) #5

Wgraj cały soft na nowo.

(Justin14p2) #6

Właśnie chciałem tego uniknąć. Ale już problem rozwiązałem. Wystarczyło zatrzymać aplikację Freedom