Sklep ulubiony.pl UWAGA!

To sklep widmo,zero kontaktu,zero towaru i brak zwrotu pieniędzy !

Posty: 0

a argumenty szalenie przekonujące 8)

(dostawa z ulubiony.pl nie dotarła… - CZEKAM 5 DZIEŃ NA ZWROT PIENIĘDZY)

386 postów jak cyferki świadczą o wiarygodności

Reaping

http://forum.dobreprogramy.pl/profile.p … le&u=57380

faktycznie, przeglądając opinie o tym sklepie można zmienić zdanie…

Praktycznie rzecz ujmując, każdy kupujący nie zadowolony.

Przynajmniej teraz wiem, gdzie uniknąć zakupów aby nie mieć nieprzyjemnych sytuacji.

akurat w tym sklepie kupiłem tydzień temu pda , no żeczywiście kontakt telefoniczny niemożliwy , GG i skype również , email taki sobie niby dostałem ptwierdzenie przyjecia zamówienia i informacje że realizacja zamówienia do 3 dni roboczych, następny email miał być z informacją dostawy przez kuriera , informacje o dostawie otrzymałem dopiero kiedy kurier towar już dostarczył a pda otrzymałem już na drugi dzień od zamówienia.PDA tańszy o 300zł niż w “normalnym” sklepie. A i opis się jeszcze nie zgadza , w opisie jest system windows mobile 5 a pda otrzymałem z windows mobile 6 czyli moja korzyść bo nie musze aktualizować.

Możliwe że trafiliście na oszustów? Może wypadałoby to gdzieś zgłosić? :x

Może z kradzieży? lub po prostu pomyłka 8)

No ja tam kupiłem kompa (podpis) a kontaktu teraz doi nich nie ma bo piszą że zmieniają biuro.

Podejrzane co najmniej … Są oszuści na tym świecie nawet w takiej branży :stuck_out_tongue:

Ja kupowałem i nie miałem żadnych problemów

Jak by ktoś napisał że znak.pl też opóźnia się z wysyłką etc. i podał linka do negatywnych wypowiedzi to ten sklep również by się stał niewiarygodny.

Nic nie jest idealne.