Skoki FPSów na WIRE

Witam, mam pewien problem, zaznaczam, iż stało się to z dnia na dzień co jest coś dziwne, zaczęły szczególnie na ESL WIRE skakać fpsy od 20 do 100 i w grze jest maniana. Proszę o pomoc. Co robiłem żeby naprawić ??

-format dysków

-nowa instalacja windowsa

-czyszczenie kompa

-zmiana configa

-nowe sterowniki

-programem tuneup utilties robiłem defragmentacje oczyszczanie rejestru i ogólnie wszystkie opcje jakie są w tym programie.

Zupełnie nie wiem w czym tkwi problem, bo FPSy chyba zależą od sprzętu, a nie od internetu, ale to chyba nie wina internetu bo kolega z klatki obok też ma internet z kablówki i u niego jest wszystko ok.

Mój sprzęt:

Procesor Intel Pentium 4 CPU 3.00 GHZ

Pamięć- 1024mb

Karta graficzna- Geforce 6600

Windows XP PRofessional

Z góry dziękuje za pomoc i mam nadzieję że uda się naprawić z waszą pomocą ten problem. Pozdrawiam, Kamil

czels ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

refresh

Sprawdziłem temperaturę płyty głównej i jest ona nie wysoka, 40 stopni, ale wykorzystanie ram wysokie, aż 70%

może była jakaś aktualizacja wire i pobiera Ci więcej pamięci, przez co komp nie wyrabia

Tak, była jakiś tydzień temu, ale nie grałem w csa po nowej aktualizacji wire, tylko wtedy jak się zaczął problem włączyłem pierwszy raz. Da się jakoś sprawdzić ile pamięci pobiera wire ? Ew jakoś go podkręcić