Skoki zuzycia procesora nawet do 100%

Witam

Jeszcze wczoraj wszystko u mnie ladnie chodzilo, dzisiaj z rana pojawil sie problem.Otoz mam straszne skoki zuzycia procesora, co znacznie spowalnia prace kompa.Sprzet:

P4 2,4ghz, 256 RAM, dysk 12GB i 20GB, geforce 2 mx.

Bardzo prosze o przejrzenie loga i pomoc w usunieciu tego syfu.

Dzieki i pozdrawiam!

czysto w logu.przeskanuj moze http://www.ewido.com zrób defragmentacje dysku programem executive software diskeeper przeczysc rejestr jv16 power tools

Zastosowalem program Windows Worms Doors Cleaner.Poprawilem 3 zle porty na zielone, jedna musialem zostawic netbios otwarty, w innym przypadku nie dzialal net.Te zabiegi niestety nie pomogly, nadal mam ogromne zuzycie procka.Zaraz sprobuje ten program ktory poleciles.

Złączono Posta : 30.09.2006 (Sob) 18:00

Sprawdzilem rejestr program jv16 power tools.Pokazal spora liste, obok wpisow jest waga bledow(wysoka, niska itd.).Mam usunac wszystkie wpisy ??

Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Po zakończeniu dajemy -> Wybierz -> Wybór specjalny - > Pozycje które można bezpiecznie usunąć

Wyczyscilem rejestr, przelecialem dyski kasperskym, ewido, trojan removerem, jv16 power tools, zrobilem defragmentacje, scan disk, zamknelem porty uzywajac wwdc i nadal NIC !

Sprawdź w menedżerze zadań (ctrl + alt + del), czy nie ma procesu, który zajmuje podejrzanie dużo pamięci :slight_smile:

Najwiecej explorer.exe, reszta raczej nie wiele, wlaczony pare razy jest tez svchost.exe.

Najwięcej tzn. ile?

Normalna sprawa :slight_smile:

Sprawdź temperatury programem -> EVEREST Home Edition