Skórka noia extreme w firefox 3.6

Witam bardzo lubię ten motyw w firefoxie, jednak władzom mozilli chyba przestał sie podobać i nie można go “normalnie” zainstalować w ff 3.6. Twórca motywu, wg mojej skromnej znajomości angielskiego, podaje jak noie zainstalować w ff 3.6, jednak mimo usilnych starań jakoś nie mogę zainstalować tego motywu.

tu jest odnośnik: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/72

Może jest ktoś na forum, kto łopatologicznie wytłumaczyłby punkt po punkcie co trzeba zrobić żeby znów cieszyć się ładnym wyglądem firefoxa. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

pozdrawiam

Jak zainstalować niekompatybilne dodatki do FireFox .

Zainstalowało sie ale wygląd się nie zmienił :confused:

Witam.U mnie działa bezproblemowo,z tym tylko iż aktualizuje skórki dopiero jak FF sam zgłosi iż jest aktualizacja,jak również rozszerzenia.Pozdro

To nie tak że twórca Firefoxa 3.6 czyli Mozilla nie lubi tego motywu, po prostu autor tego motywu nie dostosował go jeszcze pod względem kompatybilności z najnowszym Firefoxem. Być może trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać na aktualizację przez autora tego motywu.

Ale autor pisze tak:

In Firefox 3.6, you will no longer able to active the Noia theme option menu, because of the new security feature in Firefox. You will need to add it manually to the userChrome.css file

próbuje to zrobić ale nie idzie

działa Ci na firefoxie 3.6??

Autor motywu nie udostępnia już nowszych wersji na stronie Mozilla Addons.

Noia 2.0 eXtreme edition V.3.73 na deviantART

EDIT

Przez pewien czas aktualizacje tego motywu nie były dostępne na Mozilla Addons - wersja 3.74 już tam jest.

Dobra po wielu próbach znalazłem wersje która ruszyła:

  1. Należy pobrać tą wersje http://download.chip.eu/pl/Noia-2.0-eXtreme-Firefox-Theme-3.3_146259.html

  2. Przeciągnąć i upuścić do otwartego okienka dodatki bez żadnej ingerencji w ściągnięty plik. Po ponownym uruchomieniu wróciła moja ulubiona skórka. :lol: :lol: :lol: :lol:

Temat można zamknąć.