Skórka "vista Transformation Pack 7.0"

(Damian Kolczynski) #1

Siemka.Jestem tu nowy i mam problem z vista Transformation Pack 7.0.Więc przy instalacji wyskakuje mi takie okno:

Potem wciskam OK i przenosi mnie do tej stronki:

http://www.crystalxp.net/news/en187-kb9 ... k.htm.html

Zupełnie nie wiem co mam zrobić żeby rozwiązać ten problem,ponieważ nie instaluje mi się ten Pack.Bardzo proszę o pomoc. :oops: :smiley:

(Chaker Osiedlowy) #2

Było już o tym wiele razy:

LINK

(Damian Kolczynski) #3

chaker.zbw mam do ciebie prośbe.Wytłumaczył byś to jeszcze raz ale tak żebym ja coś rozumiał :oops: bo ja nie wiem co to jest "rejestr" :oops: :oops:

Pliska :oops: :smiley:

(Damian Kolczynski) #4

Ok już zainstalowałem dzieki pomocy chaker.zbw-owi za co mu dziękuje.Ale nie zmienił mi się pasek systemowy ani wyglad folderi.Mam tylko menu start i sidebara.Czy po jakimś czasie to wszystko bedzie czy coś źle zainstalowałem?? :oops: :cry: :cry: :cry:

(Danielm86) #5

dzieje się to na Service Packu 2. Instalowałem u siostry VTP i taki sam efekt.

(Chaker Osiedlowy) #6

A jaki wybrany styl w Właściwościach pulpitu (zakładka Wygląd)? Powinieneś tam mieć te "nowe" style.

(Danielm86) #7

zapewne są tam tylko Styl klasyczny i windows.

zainstaluj najnowszy oficjalny Zune Royal Theme. Podobny jest kolorystycznie do tego z Visty :wink: i działa na 100%

(Agatonster) #8

PKP

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza,

OTy już tam lądują.

(Damian Kolczynski) #9

A co myślicie o vista Visual Styles Pack??Znacie ten program?Bo ja go ściągnołem ale niby jest ta instalacja ale nic się nie zmienia.

A jak bym zainstalował vista Transformation Pack 6.0 dla wyglądu a vista Transformation Pack 7.0 dla to żeby był efekt aero,powitanie jak się włacza komp i zegra jeden.??Zacinał by mi się komp??