Skradziony Steam

Witam

w piątek skradziono mi Steam , znajdowała się tam gra cs 1.6 . Mam pytanie wysłałem już cd key do suportu i jaki jest czas mniej więcej w jakim mi odpiszą i czy jest pewność że odzyskam steam? przypominam steam oryginalny kupiony za 70zł!:confused: mam wszystko.

Od piątku czekam na odpowiedz od suportu i nic

a więc jest możliwość odzyskania konta ?

Support pracuje w dni robocze, czyli odpowiedź dostaniesz najszybciej w przyszłym tygodniu. Jeśli masz dowód, że konto należy do Ciebie to je odzyskasz. A tak przy okazji, to w jakim sensie “steam oryginalny kupiony za 70zł”? Kupiłeś konto czy jak?

steam darmowy a cs w sklepie steam (gdzie jest najdrożej) około 34zł, nie wiem jak tego dokonałeś ale nieźle dałeś się naciągnąć.

w sklepie w empiku jak pamietam było po 70 zł :smiley:

Czyli kupił boxa z którego od razu zainstalował mu się steam i stąd mylne pojęcie że steam kosztuje 70zł.

Albo kupiłeś konto za 70 zł z CS’em albo za klucz przepłaciłeś. PS: Jeśli to pierwsze to nie licz na szybką odpowiedź, gdyż ekipa Steam nie lubi za bardzo handlowania kontami, i mogła też je zablokować, jeśli dowiedziała się o Tym precederze. Z drugiej strony natomiast, jeśli kupiłeś oryginał, powinieneś podać wszystkie dane użyte podczas rejestracji, login, hasło, mail, datę urodzenia, dane adresowe użyte w koncie, jak i np. klucze gier jakie miałeś, by autoryzować twoje konto. PS: sprawdź sobie w google, czy twoje konto Steam jest w ogóle aktywne :slight_smile:

Lecz ja nie napisałem im mojego starego hasła co miałem przed kradzieżą ani daty urodzenia tylko poprosiłem o zresetowanie hasła i zmiany adresu e-mail no i podalem cd key + zdjęcia , wiec myślę że je odzyskam co?

PS. Jak sprawdzić czy jest aktywne? ^^

wpisz na google frazę “Steam” i “swój login/nazwę użytkownika” i będziesz miał profil widoczny.

wpisywałem no są tylko wiesz ze np na esl moje konto na cs szambo cos tam i takie tam.

Teraz będę czekał na odpowiedź od suportu . Jak coś będę was informował :wink:

Jak już odpowiadasz na forum to pisz z sensem, gdyż z tego zdania nic a nic zrozumieć się nie da :wink: A jak coś prywatnie to na PW

dobra dziś otrzymałem nowe hasło i odzyskałem steam ! :razz: :razz: