Skrętka 5E 1 par. Problem z zakupem

Dzień dobry,

Wraz z zakupem neostrady dostałem w pakiecie przewód który niestety jest dla mnie zbyt krótki (przewód łączący gniazdo telefoniczne i livebox). Jest to skrętka 1 parowa kategorii 5e. Szukam w internecie i niestety nie mogę znaleźć takiego przewodu do kupienia. W sklepach stacjonarnych które do tej pory odwiedziłem próbowano mi sprzedać kabel płaski.

"Cyferki które spisałem z kabla:

E133136-B

AWM 2835

36AWG 

 

Za każdą sugestię z góry dziękuję.

To nie musi być skrętka ale zwykły płaski przewód telefoniczny, więc bardzo dobrze próbowano Ci sprzedać. Dziwne, że masz skrętkę.

Szukam tej skrętki z tego względu że monter Orange stwierdził że skrętka ma mniejsze tłumienie niż kabel płaski. Szczerze mówiąc to na tym się nie znam. Przewód przyłączeniowy który otrzymałem z tp wygląda tak

( omawiana w temacie skrętka).

https://lxhpva.dm2301.livefilestore.com/y2m3kQetKMYly8VRdJW6er_4IqVh3ARQHhZfTmnbd8j9FR0RJq4sGLBHtusF8x4w2rB90yLI9I0A2gqYl46osCKWOC8vyHaok6PjT5OyNGleOzRs_B3E40ncJFp7_FZ7xSf/WP_20140724_19_06_28_Pro.jpg?psid=1

Kabel o który mi chodziło to YTKSY 2x2x0,5. Zmyliło mnie oznaczenie na przewodzie z Orange który posiada oznaczenie CAT5E.

Temat uważam za rozwiązany.

Ten co podałeś jest o żyłach jednodrutowych a w tym przypadku lepsza jest linka.