Skrót do Programy i Funkcje na pasku szybkiego uruchamiania

Witam!

Mam takie pytanie:Jaki klucz w rejestrze odpowiada za tworzenie skrótu do Programy i Funkcje na pasku szybkiego uruchamiania w Windows Vista.Chodzi mi o to,aby stworzyć plik rejestru i dodać do instalacji nienazdorowanej Visty,zeby po kazdej instalacji miev ten skrót na pasku.Czekam na odpowiedz.Z góry dzięki.

Żaden klucz za to nie odpowiada… Kontener paska SU znajduje się w katalogu: C:\Users\sCooBy\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

i tam należy skopiować wszelkie skróty które chce się mieć na PSU.

A co do tworzenia skrótu to -> Panel sterowania -> prawy przycisk myszy na Programy i funkcje -> Utwórz skrót

skrót utworzy się na pulpicie a w tedy należy go przeciągnąć na PSU lub skopiować do powyższego katalogu…

a zwykły drag and drop nie działa?

Oczywiście że działa lecz odniosłem wrażenie że autor postu chce się dowiedzieć jak utworzyć ten skrót w inny sposób, ew. dowiedzieć się gdzie znajduje się źródło skrótów na PSU

Tam w tej lokalizacji co podałeś jest plik desktop.ini i czy trzeba tam coś jescze wpisywać?

zamiast : C:\Users\ sCooBy \AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Wpisz swoją nazwę usera. plik desktop.ini nie ma żadnego znaczenia. Nic nigdzie nie musisz wpisywać - po prostu skopiuj do folderu Quick Launch w swoim profilu skrót który chcesz tam umieścić