Skrót instalacji na innym dysku- DIR/D:\?

Witam,

Mam problem ze skladnią linijki  skrotu do instalacji programu na innej pratycji, domyślnie instaluje się na C:\ a  muszę zainstalować go D:\ więc wykonałem skrót do instlaltora i w okienku lokalizacja odmyślna muszę zmienić ścieżkę na D:\ tylko nie pamiętam pełnej właściwej składni DIR/ D:\ Program Files (x86) Program do instalacji czy jakoś tak było.

 

Ktoś może przyppomnieć wlaściwą wersję tego ?

Może ten trik pomoże http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/1033,Zmiana-domyslnej-sciezki-instalowanych-programow.aspx

Rejestr i tego rodzaju zmiany w nim powoduje totlalny bałagan dla już zainstalowanych aplikacji oraz nie możliwe przeinstalowanie (aktualizacja, błąd itp) innych aplikacji, również problemy z ich odnstalowaniem z powodu zapisanych w systemie docelowych lokalizacji dla każdej aplikacji.

 

DIR/D:\ C:\Users\Home\Desktop\EmsisoftInternetSecuritySetup_9.0.0.3824.exe - to chyba jakoś tak było, ale pokazuje błąd - sprawdz ścieżkę i nazwę domyślną aplikacji, nazwa nieprawidłowa .

Tą komendę chcesz wpisać w wierszu poleceń? W nim Dir oznacza wyświetlenie zawartości katalogu, więc raczej to nie to polecenie.

Być moze sie pomylilem bo jak pisalem nie pamietam tego polecenia , ale bylo to cos w tym stylu ,a nie w cmd tylkow skrocie instalatora w linijce Element Docelowy .