Skróty aplikacji w menu Start

Witam wszystkich!

Mam proste pytanie: czy można utworzyć jakieś skróty do aplikacji np. worda czy excela na polu zaznaczonym na obrazku (czy jest może ono przeznaczone tylko dla 'ostatnio otwieranych programów?): startwf1.th.jpg

Jeśli się da to zrobić to serdecznie proszę o wskazówki jak…

P.S. Nie dziwcie sie ze jest puste po prostu mam wyłączone zapamiętywanie otwieranych programów. :wink: Pozdrawiam!

http://windowshelp.microsoft.com/Window … 71045.mspx

jak na screenie i zaznaczasz w ile ma być ostatnio uruchomianych na ileśtam a reszte sam przypinasz…np nie masz żadnego ostatnio uruchamianego to menu ci się kurczy i masz miejsce na własne

post-43758-13856534150002_thumb.jpg

otwórz np worda, gdy pojawi się na białym polu pod Internet i Email (oddzielone będzie od nich taką delikatną szarą kreską), “łapiesz” ikone worda i przesuwasz ją nad tą kreske i puszczasz. Po wyczyszczeniu listy programów word nadal tam będzie gdyż będzie on jakby przypięty do start menu…

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi…

Pozdrawiam!

Widzę, że problem już rozwiązany, ale tak na marginesie, to opcja za pomocą której można umieścić w menu start skrót to -> Przypnij do menu start

PPM na wybranym programie lub skrócie i wybierasz z menu kontekstowego w/w opcje.

Właśnie z tego skorzystałem :wink: Ale mimo to jeszcze raz dziekuje za pozostałe wskazówki…