Skróty .asx

Mam pytanie. Windows Media Player odtwarza takie skróty bezpośrednio przez internet. Jak zrobić taki skrót gdy już się ma muzykę na serwerze?? pozdro

Napewno asx , a nie asf??

Bo nie znalazłem nigdzie rozszerzenia .asx, natomiast .asf to format pliku stworzony przez Microsoft do strumieniowego przesyłania obrazu i dźwięku przez internet.

tak .asx bo chcialbym sobie na stronie zamiescic wlasna muzyke ale nie mam do niej skrotu .asx. Mam juz na stronie, ale ona mi sie nie podoba tak wyglada jej kod html:

|
muza.gif |

[/code]

wklej sobie to w notatnik i zapisz jako np muza.html i pozniej otworz i zobacz jak to wyglada :)

Może poszukaj sobie jakiegoś kursu HTML. Tam piszą o dodawaniu muzy na stronę (w Twoim przypadku na blog)

:arrow: http://www.kurshtml.boo.pl :smiley:

post 2

Patrz tu:

:arrow: http://www.webmaster.net.pl/generatory/ … tronie.php

ja nie chce takiego rozwiazania bedzie sciagac 5 lat utwor :twisted:

No więc tak. :o Czemu nie chcesz takiego rozwiązania :?: Nie rozumiem :?

Po prostu wpisujesz w pole “adres pliku” ścieżkę do pliku z rozszerzeniem .asx i kłopot z głowy :smiley:

ja sie pytalem o SKROT .ASX !!

Sorka michu_14 , ale dla mnie nie =]

UPDATE: Już kumam o co Tobie chodzi :smiley: Zaraz postaram się coś wymyśleć :smiley:

michu_14 to zapodaj link pod quick tie, to sie niebedzie 5lat zasysać, pozatym udostepniasz mp3 własnej produkcji ? Jak sie ma dobrego ftp to sie bedzie szybko zasysać :stuck_out_tongue:

tylko ze ja nie mam dobrego ftp :frowning:

michu_14 masz opcję zmień. A co do tematu to dlaczego ma to być ten asx, a nie jakieś inne rozszerzenie :?:

Bo musi ja mam taki kod ktory tylko takie rozszezenie obsluguje :slight_smile: !!

Hmmm :-k Trudna sprawa. A nie możesz potpatrzeć jak to wygląda na innych stronkach :?: :smiley:

ja wiem jak to wyglada ale nie mam skrotu do mojej muzyczki jak bym mial to by bylo wszystko w porzo :slight_smile:

post 2

a wiec mi nikt nie pomoze?? pomocy?? jak stworzyc taki skrot???

W takim razie zacznijmy od początku. Ten skrót to jest coś takiego co oddtwarza WMP prosto ze stronki dobrze kombinuje, michu :?:

michu_14 - w związku z ewidentnym obrażaniem innych userów oraz przypisaniem sobie czyjegość Avatara zostajesz “lauretem nagrody” czasowego bana. Gratuluję.

Wszystkie posty (lub ich części) OT :arrow: kosmos

Tematu nie zamykamy.