Skróty w DYSKU WYMIENNYM - POMOCY

Witajcie,

mam duży problem, a mianowicie, gdy otwieram folder od aparatu, bądź innego narzędzia do przenoszenia plików, to pokazują mi się różne skróty, a folderów, które się tam znajdowały nie ma. Był piękny dzień, gdy postanowiłam zgrać koledze zdjęcia i coś się stało. Nie wiem co, ale od tamtego czasu, po włączeniu komputera pokazuje mi się ’ Brak dysku A: (…)’. Sformatowałam komputer. Znów podłączyłam aparat, otworzyłam folder ‘Dysk wymienny’ a tam? Tak, skróty. Zero folderu, z którego mogłabym zgrać zdjęcia. Coś musiało się stać karcie, bo gdy podłączałam u kolezanki, było tak samo. Gdy wyjęłam kartę, pokazał się sam folder ze zdjęciami pamięci wewnętrznej. Inne pendrive’y też u mnie nie otwierają się normalnie. Znów otwieram ‘Dysk wymienny’ a w środku skróty do folderów tam zawartych. Pomóżcie mi, bo nie mam kompletnie pojęcia co mam robić, a jak zauważyliście jestem tylko dziewczyną, która niezbyt się zna na tych wszystkich dyskach i i odzyskiwaniu. Błagam, proszę… o szybką i w miarę logiczną odpowiedź.

Pozdrawiam. :wink:

przeskanuj antywirusem

Skoro sformatowałam? Zainstalowałam nawet innego Windowsa. Myślę, że usunęło wirusy.