Skrypt artykułów na strone www

No to dobra zobacz

<?php

if (!file_exists('comments/'.$_GET['id'].'.txt'))

{

    file_put_contents('comments/'.$_GET['id'].'.txt', '');

    chmod('comments/'.$_GET['id'].'.txt', 0777);

}


$file = file('comments/'.$_GET['id'].'.txt'); rsort($file); $file = file('comments/'.$_GET['id'].'.txt'); $file = array_reverse($file);

foreach($file as $key => $value)

{

   $data = explode('|||', $value);


   echo ''. $data[0] . ' | ' . $data[1] .'
';

   $tresc = $data[5];

   echo ''. $tresc .'
';

}

?>[/code]

Czy na http://www.history.is.net.pl/ jest gdzieś deklarowana zmienna $_GET[‘id’] nie więc tak jak by jej nie było a wejdź teraz w link http://www.history.is.net.pl/?id I co jest błąd ??? Nieee :stuck_out_tongue_winking_eye: A wiec jak chcesz aby do konkretnych artów komentarze były w innych plikach to przy każdym w linku musi być jego id :stuck_out_tongue_winking_eye: Proste. Jak wpiszesz np ?id=1, 2, 3 itd. to nic ci nie wyswietla bo niema takich plików albo w tych plikach niema komentarzy bo wszystkie są dodawane do pliku .txt bo przy dodawaniu też niema deklarowanej zmiennej.

Rozwiązanie:

Nie wyświetlaj komentów przy liście z artami tylko przy konkretnych artach które mają swoje id w linku :wink:

PS.

Nie pisz w innym temacie że coś tu dodałeś.

demistrakos wkleilem ten kod co mi podales ale wyrzuca mi blad na www.history.is.net.pl typu notice ale na www.history.is.net.pl/?id bledu niema i dziala dobrze wiec jak to zrobic zeby bylo juz dobrze ?

W tym kodzie ja nic nie zmieniałem to twój kod :wink: Przeczytaj mojego posta 10 razy dokładnie wtedy może zrozumiesz o co chodzi i sam naprawisz. Daj jeszcze kod pliku wyslij.php bo o niego mi wcześniej chodziło :stuck_out_tongue_winking_eye:

Naprawde niewiem jak to zrobic, wiem ze musze przypisac id kazdemu linkowi tylko nie wiem jak. I musze zrobic tak, zeby komentarze byly przy konkretnych artykulach ale tez niewiem jak. Mozesz mi z tym pomoc jakos ?

Daj kod pliku wyslij.php

To jest kod do pliku wyslij.php

<?php 

if(empty($_POST['nick']) || empty($_POST['mail']) || empty($_POST['www']) || empty($_POST['temat']) || empty($_POST['pole'])) { 

  header('Location: http://www.history.is.net.pl/?historia'); 

} 

$nick = $_POST['nick']; 

$mail = $_POST['mail']; 

$www = $_POST['www']; 

$temat = $_POST['temat']; 

$pole = $_POST['pole']; 

$nick = HTMLSpecialChars($nick); 

$mail = HTMLSpecialChars($mail); 

$www = HTMLSpecialChars($www); 

$temat = HTMLSpecialChars($temat); 

$pole = HTMLSpecialChars($pole); 

$datanow = date("d.m.Y H:i");

$wynik = $datanow . '|||' . $nick .'|||'. $mail . '|||' . $www . '|||' . $temat . '|||' . $pole . "\n"; 

$plik = 'comments/'.$_POST['id'].'.txt'; 

$fp = fopen($plik, "a"); 

fwrite ($fp, $wynik); 

fclose($fp);

?>

Mozesz mi jakos pomoc rozwiazac moj problem ? prosze Cie.

Masz może Skype to ci wytłumaczę bo tak to strasznie dużo pisania ???

demistrakos niemam Skype, ale jesli mozesz to podalbys mi kod jakis do tego i bym Cie juz nie zadreczal i byloby to juz zrobione. Jesli mozesz to fajnie by bylo.

No to wejdz na gg

jestem na gg ale ty nic nie piszesz na moje gg, podaj mi na PW twoj nr gg prosze

I jak rozwiazac moj problem :frowning:

Problem rozwiązany :smiley: