Skrzynia do 1500 zł

(GP1600) #1

Witam serdecznie, kolejny raz zwracam się do was o pomoc. Potrzebuję konfigurację samej skrzyni do kwoty 1500 zł.

Próbowałem sam coś znaleźć, ale jest za dużo tego wszystkiego i już się gubię co jest dobre, a co nie.

Tak jak pisałem potrzebuję samą skrzynię. Komputer przeznaczony będzie do przeglądania internetu, oglądania filmów, obróbki grafiki. Gry mnie nie interesują i wątpię żeby zaczęły.

Co do samej konfiguracji mam tylko kilka wymagań.

Procesor oczywiście dwurdzeniowy.

2 GB Ram. Myślę, że to teraz standard.

I dysk twardy 250 GB.

Do reszty zdaję się na waszą wiedzę i doświadczenie.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam, gp1600.

(Goodprogram) #2

przecież tego jest dziesiątki na forum!

nic innego nie zaproponujemy, wszystko bedzie skopiowane z

tamtych tematów

Foxconn P35A-S

Crucial Ballistix 2x1GB

E7200

Samsung F1 320 GB

Pioneer 215D

8800GS

OCZ StealthXStream 500W rev.2

Elite 331/332/333

(Paweł3779) #3

Bierz zestaw goodprograma , Jeśli nie grasz to możesz brać jakąś gorszą kartę. :wink:

(GP1600) #4

goodprogram ja Cię doskonale rozumiem i wiem, że jest dużo podobnych tematów, ale jak zapewne wiesz, technika idzie cały czas do przodu. Coś co wczoraj było "superhiper" dzisiaj jest już przeciętnym sprzętem montowanym w kalkulatorze. Tak czy inaczej dzięki, za propozycję. Czekam na kolejne :wink:

(Darth ReX) #5

Dokładnie, to co goodprogram ci zaproponował, jest wyborem idealnym w tej cenie, więc nic innego ci nie złożymy. Tak ciężko jest używać szukajki?

Obecnie mamy zastój rynkowy, który jest nieco przełamany przez premierę nowych układów, ale w zasadzie zostało wszystko po staremu.