Skuteczne oczyszczenie systemu

Napisze wprost -często odwiedzam strony dla dorosłych od wczoraj Windows Vista zachowuje się dziwnie tzn zniknął panel sterowania i centrum przywracania systemu.Dzisiaj po zamknięciu systemu wszystko wróciło do normy ale boję się że coś może siedzieć w systemie.Mam Avasta free +Malwarebytes skanowałem cały system jest czysty …ale strzeżonego .Mam prośbę może mi ktoś coś doradzi -jakiś program lub kombinacje programów, żeby być w 100% pewnym że wszystko jest w porządku

To może być Sality :Ten wirus Infekuje WSZYSTKIE exe i dll na dysku czyli także wszystkie pliki Windowsa, za dwa dni się obudzisz i system nie wstanie.

Dzięki Kamil czyli ściągnąć sobie program Dr.Web …ale mam obecnie na kompie dwa avast +malwarebytes jak ściągnę to będzie trzeci czy nie będzie to kolidować z tamtymi ? i jeszcze jedno jeśli skanowanie będzie OK to co wtedy zrobić zostawić tego Dr Weba ,czy może usunąć któryś z tamtych ?

Nie będą się gryzły bo Dr.Web CureIt to (bardzo dobry) skaner na żądanie i nie posiada stałej ochrony komputera.

Dzięki serdeczne wszystkim za pomoc programy znalazły 3 szkodniki adware …z Microsoftu i umieściły je w kwarantannie i o dziwo problemy ustąpiły dziwne to dla mnie ,ale prawdziwe .Na razie jest wszystko funkcjonuje jak należy