Skuteeczny program anti-virus Duzo kożystam w bankowości Oln

Witam tematy są stare i chodzi mi o 3 programy płatne anty wirusy mniej więcej Norton F-scure i panda które są dobre po glowie chodzi mi panda ale jestem zielony w tym proszę o pomoc w wyborze :slight_smile:

PS robię dożo przelewów Oline

Ja bym powiedział Kaspersky, ale jak dusza pragnie.

Norton F-scure i Panda nie są dobre ja też polecam Kasperskiego.

No to tak: Kaspersky za cenę zamulania się kompa. Nod32, jest dosyć dobry. A co myślicie o G DATA?

Jakiego zamulania?

Urzywam G-DATE internet security 2009 pełną wersję przed zakupem testowałem wszystkie dostępne typu norton kaspersky itp. mój wybór zdecydowanie G-DATA

Osobiście polecam produkty Norton te z 2009r. Nie odczujesz spowolnienia komputera a przynajmniej jest to “niezauważalne” Ja korzystam z Norton 360 v3 i jestem mega zadowolony z szybkości działania. Polecam dla Ciebie Norton Internet Security 2009

Do antyvira żeby czuć się bardziej bezpiecznym doinstaluj jakiś program HIPS jak np DefenseWall, Malware Defender czy darmowy GeSWall

lub firewall z HIPSem jak Online Armor Outpost Comodo

ESet chwali się wysoką skutecznością anty phishingową.

Bierz Pandę. Najlepiej Internet Security. Posiada bardzo skuteczny moduł ochrony tożsamości i antyphishingowy. W tym roku osiąga wysokie wyniki wykrywalności nowych zagrożeń. No i nie zamula kompa :slight_smile: Zresztą, ściągnij i sprawdź trial’a :slight_smile:

Człowieku nie panikuj, to Że robisz przelewy przez internet nie oznacza że musisz mieć anty-wirusy. Już same banki mają 1000 razy lepsze zabezpieczenia, nawet jak Ci któr wejdzie na konto to nie zrobi przelewu, bo nie ma kodów które są potrzebne do wykonania przelewu, a posiada je jedynie właściciel. Jak Ci ktoś będzie chciał zrobić włamanie na konto to to zrobi i żaden głupi anty-wirus nic nie zdziała, tylko Ci będzie obciążał komputer.

Jak chcesz robić przelewy przez internet , to w bezpiecznej przeglądarce (polecam Opere , przestrzegam przed IE )

Co do przeglądarek to różnie to bywa

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/493 … Bliwy.aspx

Jeśli już naprawdę się boisz to możesz zaopatrzyć się dodatkowo w anty-keyloggera na czas wykonywania transakcji.

Norton 2009 jest tak samo dobry jak Kaspersky.

hahaha się uśmiałem. Kolego jak się nie znasz to nie zabieraj głosu.

Szczerze to wybieraj między Nortonem Internet Security 2009 a Kasperskym Internet Security 2009. Oba bardzo dobre. Także bierz tego który ci się bardziej spodoba.

I hasła wpisywać z klawiatury ekranowej, na którą większość keyloggerów nie działa.