Skydrive - pojemność konta


(porter) #1

Mam pytanie odnośnie pojemności konta skydrive. Wiem że wcześniej było to 25 gb a teraz chyba 7 gb. Mam konto od dawna i jeśli dobrze pamiętam to miałem 25 gba teraz zaglądam po dłuższej przerwie i widzę pojemność tylko 7, jak to możliwe? Nieczego nie zmieniałem, nie przechodziłem na domenę outlook tylko mam nadal hotmail więc chyba powinna pozostać stara pojemność konta?


(Longhorn2009) #2

Musisz rozszerzyć pojemność, ustawień szukaj w opcjach skydrive.


(Lukasdrw) #3

Witam, miałem podobną sytuację. Jeśli dobrze pamiętam to chyba trzeba wejść w zakładkę zarządzanie przestrzenią dyskową (link: https://skydrive.live.com/ManageStorage) i tam powinna być opcja rozszerzenia przestrzeni dyskowej za darmo dla dawnych użytkowników. Zmiana domeny nie ma tutaj nic do rzeczy, bo i tak logowanie przebiega przy pomocy domeny hotmail (dla dawnych użytkowników).


(rgabrysiak) #4

Cześć

Longhorn2009 i lukasdrw obaj macie rację jak zwiększyć ilość miejsca na dysku jest tylko małe ale. Obecnie jest to płatna opcja.

Kiedy Microsoft wprowadzał zmiany w usłudze SkyDrive, "starzy" użytkownicy mogli zwiększyć bezpłatnie pojemność swojego konta z 7GB do 25GB. "Promocja" już dawno się niestety skończyła. Kto nie zdążył ma teraz do dyspozycji mniejszą ilość miejsca na dysku.

Na potwierdzenie moich słów:

http://webhosting.pl/SkyDrive.sie.skurc ... desktopowa

http://answers.microsoft.com/pl-pl/wind ... e90&page=1


(Longhorn2009) #5

Być może, w każdym razie ja zdążyłem jeszcze gdy ta pojemność była za free.


(porter) #6

No to kicha teraz mam opcje płatną. Trochę nie fajnie to zrobili no ale cóż za gapowe się płaci...