Skype 1.2.0.21 Beta PL

Ukazała się nowa wersja Skype - 1.2.0.21 - ale jeszcze beta. skype.gif

Info podaję dla zainteresowanych. Program jest w wersji polskiej.

Zmiany w nowej wersji: (eng.)

:arrow: Pobierz Skype 1.2.0.21 Beta PL [6,37 MB]

Sciągnęłem sobie, nie widać różnicy w grafice głównej, ale jak się dzwoni pojawiają się ikony: dodaj, zablokuj, zawieś, wycisz i są nowe dzwięki. Takie małe udogodnienie :wink: Ja lepiej słyszę osobę z którą rozmawiam (czystszy dzwięk).

Ja jeszcze nie miałem okazji z nikim porozmawiać przez tę nową wersje.

Dźwięki też są inne, ogólnie OK :slight_smile:

Ludziska ściągajcie!

spokojnie marcin.Kto bedzie chcial to sciagnie.Ja jeszcze np.poczekam na ostateczna wersje.Mam poprzednia i jestem zadowolony.

Skype jest o tyle dobry, że instalacja nowej wersji działa na zasadzie Update.

Zaraz go sobie oblookam.

Nie wersji Beta. :?

To znaczy? Moim, zdaniem działa w sposób “update” ponieważ wersje się na siebie nakładają bez potrzeby odinstalowania. :slight_smile:

ja myślałem o Update a nie o nakładce jako takiej. Chodziło mi o to że Skype nie woła o aktualizacje. :smiley:

A ja właśnie mówiłem o nakładce :smiley:

No to już wiemy. :wink:

Ściągnąłem sobie ten program z linka jaki wskazał boczi - zainstalowałem bez usuwania starej wersji. Jest duża poprawa w jakości dźwięku. Do tego można doinstalować sobie sekretarkę - jeżeli ktoś korzysta z połączeń telefonicznych. Jest to, moim zdaniem, jeden z lepszych programów do rozmów głosowych, przesyłania plików itp.

Kolejarz to jest najlepszy program do rozmowy głosowej :smiley:

Wyszła już wersja finalna tegoż programu. Pewnie niedługo będzie na Vortalu :slight_smile: :

Skype 1.2.0.37 Final PL [6,39 MB] :smiley:

Fajna ta wersja. Zauważyłem dosyc dużo poprawek :wink:

Pozdrawiam

Hmmm. A ja mam problem z tą nową wersją. Korzystałem do tej pory w poprzednich wersjach z własnych dźwięków a ta wersja 1.2.0.37 nie chce mi odtwarzać innych niż standardowe :frowning:

Technologia “voip” jest na prawdę super.

Ciekawe tylko kiedy wprowadzą za to opłaty - i czy wogle wprowadzą…

Telekomnuikacja na pewno nie jest pocieszona faktem że ludzie mogą rozmawiać ze sobą za free, i to do tego w lepszej jakości dźwięku niż przez standardowy telefon…

Skype jest zdecydowanie najlepszym klientem Voip - polecam w 100%