Skype działa w jedną stronę

a u mnie SKYPE dziala w hedna strone, tzn ja slysze rozmowce swietnie, a on mnie nie, slyszy jakies szumy, czasem pojedyncze slowa, nie wiecie co to moze byc???

Posta wydzielam.

Zapewne nie działa u ciebie mikrofon jak powinien.

Wejdz w panel sterowania>>Dźwięki, mowa i urządzenia audio>>Dzwięk i użądzenia audio>>Głos>>Testowanie sprzetu.

mikrofon jest dobry, nawet kupilam nowy, na innym kompie dziala bez zarzutu :frowning:

Masz firewall??

Od kiedy tak sie dzieje??

A jak ze sterownikami do karty dzwiekowej??

I jaka Karta dzwiekowa??

no, mikrofon dziala, przetestowalam :cry:

A co do zadany pytan przezemnie :?

Odpowiedz na wszytskie pytania :shock:

Czy dobzre jest podlonczony mikrofon :stuck_out_tongue:

P.S Jaki System

firewala nie mam,

karta dzwiekowa, zaraz sprawdze, nie znam sie na tym, wiem ze jest jakas tam cos zintegrowana , moment

Uzywaj opcji Edytuj tak na przyslosc :wink:

A czego nie wiesz :?

Wina moze lezec w zle zainstalowanych sterownikach :!:

Sprawdz czy mikrofon masz dobzre podpiety

Sprawdzalas czy czasem nie jest o wyciszony wejdz

Start-Wszytskie Programy-Akcesoria-Rozrywka-Regulacja Glośności i zoabcz czy nie jest wycziszony mikrofon :wink:

P.S Znajdziesz to jesli masz system XP :?

jak sie nazywa program do sprawdzania zawartosci kompa, to sobie sciagne i sprawdze, bo zapomnialam

to wszystko mam sprawdzone, glosnosc jest dobrze, nic nie jest wyciszone

Everest

http://www.lavalys.com/products/downloa … =1〈=en

Link z oficialnej strony 8)

ok, dzieki, posprawdzam to, teraz musze na chwile wybyc, :frowning:

Zrob sobie test Skype-dodaj jako "nowego uzytkownika"taki wpis- echo123- ,potem polacz sie z tym nr,bedzie to polaczenie testowe.W trakcie jego trwania,po uslyszeniu komunikatu,zacznij mowic i potem powinnas to uslyszec,jak i rade odnosnie bledu-sprawdz czy ikona mikrofonu na Skype jest wlaczona,sprobuj w trakcie mowienia kliknac na nia.Jesli masz zintegrowana karte dzwiekowa(ile masz glosnikow?) to byc moze trzeba przestawic ustawienia w karcie.Ja mam 5+1 i na czas korzystania ze Skype musze przestawiac w karcie dzwiekowej na 2 bo inaczej nie dziala.