SKYPE i rozmowy VIDEO

Witam! Mam prolem z programem SKYPE [wersja najnowsza]

Otóż przy rozmowie video z moim bratem ze szkocji wyskakuje mi tylko pierwszy “slajd” - tak jakby kamerka od niego chciała wystarować, ale ja mam tylko “zdjęcie” z tej kamerki jak tylko się włączyła i wszystko stoi w miejscu. Dziwne bo podczas rozmowy ZDJĘCIA mogę mu robić normalnie i są robione elegancko w czasie. Nie wiem też od kiedy wystąpił mi taki problem, bo WCZEŚNIEJ wszystko chodziło jak najbardziej OK!

Dziwne jest też to że taki problem mam tylko z nim - z wszystkimi innymi rozmawiam i WIDZĘ się normalnie! To samo tyczy się jego! Jak dzwoni do wszystkich innych osób to widzą się nawzajem bez żadnych problemów. Tak samo widzie mnie - a ja JEGO niestety … Co może być tego powodem?

Proszę o pomoc!

A jaki masz typ kamerki,bo ja mam Creative i mam podobne problemy

tak ja również mam CREATIVE :confused:

No więc tak dowiedziałem się że sterowniki do tych kamerek są wadliwe ja teraz kupuję inną kamerkę moja oprucz tego że nie pokazuje obrazu przez Skype to jeszcze nie zawsze jest wykrywana przez komputer.Szukałem pomocy na różnych forach i zawsze odpisywano mi że własnie z Creativem dużo ludzi ma problemy bo firma wypuściła pnoć wadliwe sterowniki.

ale mnie akurat w mojej kamerce elegancko widać - wszyscy mnie widzą jak ta lala !

Wszystko wygląda na to że problem leży po drugiej stronie czyli brata.

I tu może być wiele przyczyn :

viewtopic.php?f=2&t=234388

Jak pisałem - mojego brata wszyscy inni też widzą normalnie - ten problem występuje tylko u mnie!

Renton jest wersja 4.0.0.161beta zainstaluj tą wersje mi pomogła ja tesz miałem ten sam problem z creative kamerką

Zmieniłem na wersję 4.0.0.161 BETA i DALEJ LIPA! Z drugiej strony - od rozmówcy przychodzi do mnie ZIELONY obraz! Nic nie widać - a jak robie fotki to wychodzą normalnie!