Skype - 'kurw' is not valid integer value

Witam, przed chwilą odpaliłem Skype, jacyś goście zaprosili mnie do konferencji.

Mówili, bym coś napisał- napisałem, wpierw pojawiło się okienko ‘kurw’ is not valid integer value , potem zaś był spam innych okienek, chyba jakichś error’ów, nie zdążyłem tego ogarnąć, doszło do ok. dziewięciu po czym Skype padło.

Po chwili wchodzę, nie wiedząc co się dzieje chciałem zapytać. Klikając na ostatnią konferencję pojawiał się tylko komunikat ‘kurw’ is not valid integer value , to tyle.

Po całym tym zajściu, w menadżerze zadań Pamięć zadeklarowana podskoczyła ponad dwukrotnie niż normalnie.

Na koniec chciałem sam rozwiązać ten problem, miałem małe obawy że to może włamanie, chociaż firewall nic nie krzyczał. Po paru prośbach jeden z nich przesłał mi pewien plik, z początku chciał w formacie .cfg lecz przez nieufność poprosiłem o .rar. A plik spakowany chyba jest nie groźny.

Tak więc proszę o pomoc kogoś nieco obeznanego w temacie.

Przy okazji, czy plik .cfg może być potencjalnie groźny? Tzn. jak działa?

Plik odpal w sandboksie.

Wydaje mi się, że zostałeś zDoSowany.

Fajnie, tylko niewiele mi to mówi. Co masz na myśli mówiąc ,zDoSowany’’?

(wiem co to sandboks, tylko boję się go rozpakować…)

http://pl.wikipedia.org/wiki/DoS

Czyli to zwykłe nieszkodliwe gówienko, tak samo, jak te dzieci które w to się bawiły na Skype. Chociaż i tak je zabiję i tak ze względów etycznych.

Temat do zamknięcia.