Skype okno bez pola do logowania

(Bruszku22) #1

Witam mam problem ze skype, podczas uruchamiani włacza się jedynie okno skype nie mam pola do wpisania loginu, hasła itp. Usunąłem skype, pobrałem od nowa i instalowałem. wyskoczył mi po instalacji komunikat

Wystąpił problem podczas łączenia z naszym serwerem

Laptop windows 7.

Pobrałem i w połowie wystąpił znów jakiś błąd nie pobrało się do końca wiec dałem sobie spokój. Szukałem na google, pisali m.in. o aktualizacji IE, restarcie komp, reinstalacji skype ale nic nie pomogło. Już nie wiem co mam robić.

Dział wydaje mi sie dobry jeśli nie to proszę o przeniesienie, o polskie znaki jak i o tytuł tematu myślę ze się nie doczepi teraz moderator.

(Dimatheus) #2

Hej,

Na początek spróbuj wszystkiego, co opisałem w temacie: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/394205-problem-ze-skype-nie-loguje-sie-tylko-uruchamia-internet/.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Michal A1986) #3

Miałem kiedyś taką przypadłość. Winowajcą okazał się nie kto inny a Internet Explorer. Coś nie grał ze skype, zainstalowałem starszą wersję i zadziałało. Nie pamiętam jaką wersję wtedy posiadłem. Być może u Ciebie poprała się jakaś aktualizacja z Windows Update i zmieniła Ci Internet Explorera na nowszą.