Skype okno bez pola do logowania

Witam mam problem ze skype, podczas uruchamiani włacza się jedynie okno skype nie mam pola do wpisania loginu, hasła itp. Usunąłem skype, pobrałem od nowa i instalowałem. wyskoczył mi po instalacji komunikat

Wystąpił problem podczas łączenia z naszym serwerem

Laptop windows 7.

Pobrałem i w połowie wystąpił znów jakiś błąd nie pobrało się do końca wiec dałem sobie spokój. Szukałem na google, pisali m.in. o aktualizacji IE, restarcie komp, reinstalacji skype ale nic nie pomogło. Już nie wiem co mam robić.

Dział wydaje mi sie dobry jeśli nie to proszę o przeniesienie, o polskie znaki jak i o tytuł tematu myślę ze się nie doczepi teraz moderator.

Hej,

Na początek spróbuj wszystkiego, co opisałem w temacie: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/394205-problem-ze-skype-nie-loguje-sie-tylko-uruchamia-internet/.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Miałem kiedyś taką przypadłość. Winowajcą okazał się nie kto inny a Internet Explorer. Coś nie grał ze skype, zainstalowałem starszą wersję i zadziałało. Nie pamiętam jaką wersję wtedy posiadłem. Być może u Ciebie poprała się jakaś aktualizacja z Windows Update i zmieniła Ci Internet Explorera na nowszą.