Skype- przerywa mój głos

(Kamiru) #1

Witam,

wczoraj przeinstalowałem windows 7 w moim laptopie Dell inspiron. Wgralem wszystkie możliwe aktualizację, oraz pobrałem sterowniki ze strony Dell'a. Po zainstalowaniu skype'a i wykonaniu rozmowy z echo123 okazało się, że ja słyszę wszystko świetnie, ale mój głos jest przerywany- słychać sam bełkot. Sprawdzałem mikrofon (używam bezprzewodowego headsetu Logitecha) i jest na pewno ok- próbowałem nagrywać, bez problemu, sprawdzałem też rozmowę na kompie żony (też formatowany wczoraj) oraz na innych słuchawkach- cały czas ten sam problem- ja słyszę wszystko, ale to co mówię jest przerywane. Oczywiście wielokrotnie reinstalowałem skype'a- bezowocnie. Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

(przybylas) #2

Może masz skype źle skonfigurowanego, albo jakieś sterowniki Ci się “gryzą” ze sterownikami od słuchawek. Ja raz miałem taki przypadek że sterowniki od słuchawek “gryzły” się ze sterownikami do usb 3.0 i nie działały w tedy poprawnie.

jaką masz prędkość wysyłki na łączu internetowym?

A sprawdzałeś inne komunikatory głosowe, czy ten problem dotyczy tylko skypa czy inne programu też cię urywają.