Skype: "pusta" ikonka i nieodpowiadający program

Mam dwa konta na komputerze: administratora i zwykłe. Ostatnio zaczęłam używać Skype, więc wysłałam sobie w na obu kontach skróty na pulpit. Niestety na koncie zwykłym nie ma normalnej ikonki Skypa, tylko jest “pusta biała kartka”. Klikam na to, wchodzę i Skype działa. Jednak nie wiem dlaczego ta ikonka jest źle wyświetlana na jednym koncie, a dobrze na drugim (administratora).

Zauważyłam też, że program często się zawiesza, gdy np. klikam w ustawieniach lub zmieniam coś w moim profilu. Pojawia się info: “Program is not responding”. Aplikacja nie wyłącza sie całkowicie, tylko muszę czekać kilka sekund, aż “dojdzie do siebie” i wtedy mogę dalej działać. Niestety jest to irytujące. Zaznaczę, ze mogę normalnie bez żadnych problemów rozmawiać i czatować przez Skype.

Reinstalowałam program, ale to nic nie pomogło - nadal są te same problemy. Używam CCleanera, może to on coś namieszał? Używam też płatnego TuneUp Utilities 2008.

Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie :slight_smile:

Dysk C - Program Files - Katalog Skype - Phone i z tego katalogu wyslij plik aplikacja na pulpit.Powinno byc ok.

Zobacz takze tu http://www.google.com/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=CaP&q=dziwna+ikonka+skype&btnG=Szukaj&lr=