Skype - ver. PL Linux'a Ubuntu. Problem z rozmowami

Witam. Szukałem w GOOGLE POLSKIEJ versji Skype na Linux’a Ubuntu, ale wszystkie jakie znalazłem są po ENG. Pozdrawiam Neon1992

pobierz tutaj:

http://www.skype.com/download/skype/linux/13beta.html

jezyk zmieniasz w samym programie juz po instalacji

a tutaj jest pełny opis instalki

http://forum.ubuntu.pl/viewtopic.php?t=13099

Zainstalowałem Skype według tego poradnika w taki sposób: Jak zainstalować komunikator (Skype)?

Ale jak zrobiłem tak jak tu jest to w ogóle nie było tego w Applications -> Internet dopiero jak przeładuje Panel GNOME tym poleceniem:

to się włącza jakiś czarny ekran i tam dopiero jak wpiszę

to się zainstaluje ale później nie mogę tego wyłączyć tylko muszę zresetować kompa jak to wyłączyć bez resetu? Pomocy.

Złączono Posta : 18.09.2006 (Pon) 15:20

Czy zna ktos odpowiedź na moje pytanie?

Zaraz, zaraz…

Jeśli wszystko zrobiłeś poprawnie w/g w/w poradnika, to musi być tam ten program.

Ewentualnie włącz konsolę i wpisz : sudo skype

Jeśli działa, to zostaje Ci zrobić aktywator polecenia i jest “cacy” 8)

Po co Ci skype uruchomiony z uprawnieniami roota :? :clever:

No właśnie jak wpisuje skype to jakiś błąd się pojawia. I dopiero jak w panelu GNOME wpisze sudo apt-get install skype dopiero pobiera i się zainstaluje i wtedy w terminalu wpisuję skype i wszystko jest cacy, ale jak wyjść z panelu GNOME żeby nie resetować komputera? Pomocy.

Złączono Posta : 20.09.2006 (Sro) 13:43

Nowy problem. Zrobiłem wszystko zgodnie z nieoficjalnym poradnikiem Ubuntu i kicha. Przeładowałem Panel GNOME, i wpisałem w konsoli skype i wyskakuje

co mam zrobić z tym żeby tego Skype uruchomić?

Złączono Posta : 21.09.2006 (Czw) 14:55

Już mi się Skype zainstalował. Występuje jeden problem utóż, gdy chcę z kims rozmawiać klikam na zieloną słuchawkę i wyskakuje błąd:

na początku tego za pierwszym razem nie było dopiero za jakimś drugim razem rozwaliło się i nie mogę gadać. Co może być przyczyną? Jak temu zaradzić?